BREAKING NEWS

Trondit Artan Hoxha: Ja dosja që do të çojë Sali Berishën si Pinoçeti me barelë në burg dhe lidhjet e bashkëshortes së tij me Ervis Martinajn

Trondit Artan Hoxha: Ja dosja që do të çojë Sali
x
BREAKING NEWS

Edi Rama shtyn kongresin pas zhvillimeve të fundit të SPAK dhe hetimeve ndaj Ballukut, Agaçit dhe Veliajt, pritet rikonfigurimi i plotë i qeverisjes para zgjedhjeve

Edi Rama shtyn kongresin pas zhvillimeve të fundit të SPAK dhe
x
BREAKING NEWS

Kandidatja kryesore në krye të “Foltores” Argita Malltezi frymëzohet nga Bashkimi Sovjetik, pas reagimit të Evi Kokalarit, vajza e Sali Berishës fshin postimin, Foltorja hyn në fazën e “ngrënies së vetes së vet”

Kandidatja kryesore në krye të “Foltores” Argita Malltezi
x
BREAKING NEWS

Dumani rendit pushtetarët që janë marrë nën hetim nga SPAK, nga ish-kryeministri, ministra, deputetë e kryebashkiakë dhe zbulon hetimin e sipërmarrësit shqiptar që tentoi t’i krijojë akses mafies ndërkombëtare në vendin tonë, si po blen krimi apartamen...

Dumani rendit pushtetarët që janë marrë nën hetim nga
x
BREAKING NEWS

Ja çfarë po ndodh me hetimet e “peshave të rënda” të politikës, Altin Dumani jep detajet për Berishën, Ramën e Veliajn, flet për policët në shërbim të krimit dhe kërcënimet ndaj prokurorëve specialë, në ndihmë të SPAK 32 skuadra të përbashkëta hetimore...

Ja çfarë po ndodh me hetimet e “peshave të
x
BREAKING NEWS

Trondit Myslim Murrizi, në përgjimet e “EncroChat” dhe “Sky” kanë rënë ministra dhe deputetë socialistë, Edi Rama gati t’i hedhë në “gojën” e SPAK për të shmangur rrëzimin nga pushteti, ja si ish-kreu i SHISH Visho Ajazi u përfshi në pazare me Saimir T...

Trondit Myslim Murrizi, në përgjimet e “EncroChat” dhe
x
BREAKING NEWS

KLP, kush do të zëvendësojë Alfred Ballën pas “bombës” së KPA, ja emri pretendent që ka mazhorancën e votave në Këshill

KLP, kush do të zëvendësojë Alfred Ballën pas
x
BREAKING NEWS

Plas sherri në çetën e “Foltores”, ambicia e Argita Malltezit për t’u katapultuar në krye të partisë fut “zjarrin” brenda Rithemelimit, krahu i djathtë i Sali Berishës del hapur kundër vajzës së ish-kryeministrit

Plas sherri në çetën e “Foltores”, ambicia e Argita
x

Lifestyle

Këto janë shenjat më të forta të Horoskopit, zbuloni nëse bëni pjesë edhe ju

Këto janë shenjat më të forta të Horoskopit, zbuloni

Astrologjia thotë se sipas shenjës së horoskopit dhe elementit që i përkasim, ka disa karakteristika të përbashkëta që përcaktojnë personalitetin tonë. Kjo është arsyeja pse disa persona kanë një personalitet më të fortë se disa të tjerë.

Ja të cilave shenja janë ata.

Dashi

Personat e kësaj shenje janë ndër më të fortët e zodiakut. Ata kanë energji dhe gjallëri me shumicë, e nga ana tjetër janë aventurierë. Asnjëherë nuk i druhen asgjëje dhe janë gati të ndërmarrin sfida. Dashët duan të jenë lider dhe kanë siguri në vetvete. Ndonjëherë mund të jenë edhe rebelë dhe impulsivë, çka i bën të kenë edhe armiq. Asnjë moment ata nuk kanë frikë të ndajnë pikëpamjet për çdo lloj teme, por nga ana tjetër janë kokëfortë dhe vështirë se mund të binden. Ajo çka i bën ata të pushtetshëm është aftësia prej lideri, energjia dhe mungesa e frikës.

Akrepi

Personat e kësaj shenje kanë personalitet të fortë dhe kanë shumë intensitet sidomos ne planin emocional. Të tjerët i kritikojnë si arrogantë dhe të paduruar. Ajo çka i bën të fortë është vendosmëria, qëndrueshmëria dhe aftësia për të arritur të gjitha objektivat.

Gaforrja

Edhe pse njihen për ndryshimet e shpeshta dhe të shpejta, personat e shenjës së gaforres janë edhe shumë të fortë dhe këmbëngulës. Ata janë mjaft të sigurt për aftësitë që kanë dhe kjo i bën ambiciozë në jetën profesionale dhe sentimentale. Më miqtë dhe personat në krah janë mjaft kërkues dhe duan që ata të jenë të sinqertë. Ajo çka i bën gaforret të fortë dhe me shumë besim tek vetja është perfeksionizmi dhe krijimi i gjërave të pabesueshme.

Luani

Listën e përfundojmë me një nga shenjat më të forta të zodiakut. Tipari që i veçon luanët është karakteri dominues dhe gjithmonë i gatshëm për të drejtuar. Ata nuk kanë frikë nga konkurrenca dhe dinë si të përdorin strategji për të arritur të gjitha objektivat. Forca që zotërojnë shpesh i bën të ndihen krenarë, por edhe arrogantë dhe kokëfortë. Karizma dhe vendosmëria janë gjithashtu forca të tyre.