BREAKING NEWS

SHBA tërhiqet përballë Sali Berishës, vula e PD kthehet te Rithemelimi, nis skenari i 2005 për rikthimin në pushtet të familjes “Berisha”, ja surprizat që pritet të ndodhin në zgjedhjet ë 2025

SHBA tërhiqet përballë Sali Berishës, vula e PD kthehet te
x
BREAKING NEWS

Ja si do spastrohet politika shqiptare nga Sali Berisha, Spartak Ngjela zbardh prapaskenat e vendimit të Gjykatës së Apelit për kalimin e vulës dhe logos së PD te Rithemelimi

Ja si do spastrohet politika shqiptare nga Sali Berisha, Spartak Ngjela zbardh
x
BREAKING NEWS

Kalimi i vulës së PD në duart e Sali Berishës, lajm ogurzi për Ilir Metën, ja si do të dalë jashtë loje presidenti i PL dhe pse vendimi i Gjykatës së Apelit është politik, juristja Brizida Gjikondi zbulon të pathënat

Kalimi i vulës së PD në duart e Sali Berishës, lajm ogurzi
x
BREAKING NEWS

Edi Rama u prish qetësinë deputetëve dhe ministrave, paralajmëron furtunë në listat e zgjedhjeve të 2025, shtyhet për në shtator takimi me emigrantët në Londër e Gjermani, ja kur do të mbahet Kongresi i PS

Edi Rama u prish qetësinë deputetëve dhe ministrave,
x
BREAKING NEWS

50 urdhër-arreste në tryezën e prokurorëve specialë, ja 10 dosjet që po “kopsit” SPAK, gazetari zbardh emrat “VIP” të rrezikuar dhe tregon provat tronditëse që ka zbuluar drejtësia e re për disa deputetë të Kuvendit

50 urdhër-arreste në tryezën e prokurorëve specialë, ja
x
BREAKING NEWS

Del vendimi i detajuar, ja kur dhe sa do të rriten pagat për 130 mijë punonjësit e administratës në vend, zbardhet skema e re që do të ndiqet edhe për bashkitë

Del vendimi i detajuar, ja kur dhe sa do të rriten pagat për 130
x
BREAKING NEWS

Allajbeu i “Spitalit Amerikan” ka futur gruan e tij për të marrë para nga koncensioni i sterilizimit, dalin dokumentet, ja si u largua menjëherë pas thellimit të hetimeve nga SPAK

Allajbeu i “Spitalit Amerikan” ka futur gruan e tij për të
x
BREAKING NEWS

Romeo Kara zbulon skenarin e “errët” të Sali Berishës që po thur nga banesa me besnikët e tij për të shpëtuar nga prangat e SPAK, ja vepra penale që ka kryer Flamur Noka për interesat e ish-kryeministrit

Romeo Kara zbulon skenarin e “errët” të Sali Berishës
x

Lifestyle

“Mos kini frikë të guxoni!”/ Këto shenja i pret fati i madh në muajin që po vjen

“Mos kini frikë të guxoni!”/ Këto shenja i pret fati

Pak para se t’i themi lamtumirë marsit dinamik dhe të mirëpresim prillin romantik, lëvizjet planetare janë intensive. Muaji i ri do të jetë veçanërisht dinamik, pasi Dashi vazhdon rrugëtimin e tij, ndërsa hëna e parë e re e pranverës ndodh edhe në datën 1 të muajit. Hëna e re sjell me vete besimin dhe forcën që na nevojitet për të bërë një fillim të ri. Shumica do të besojnë në vetvete dhe do të kapërcejnë pengesat. Cilat do të jenë shenjat më me fat të muajit të ri?

Dashi

Në muajin tuaj të ditëlindjes ju shkëlqeni dhe shijoni shumë mundësi. Takoni njerëz që ju japin perspektiva të reja dhe favorizojnë iniciativat. Jupiteri është në shenjën tuaj dhe ju bën më optimistë dhe intensifikon dinamizmin tuaj. Në të njëjtën kohë, lëvizjet e guximshme marrin përgjigje, ndaj mos kini frikë të merrni rreziqe.

Binjakët

Muaji i mundësive hapet para jush. Deri në datën 21/04 kur planeti juaj në pushtet të kthehet në retrogradë te Demi, është koha për të ndjekur mundësitë që ju vijnë. Ju mund të ndjeni se gjërat po ecin shumë ngadalë ose se jeni duke qëndruar në vend, por sa më shumë të përpiqeni, aq më shumë do të arrini. Në prill do të arrini të sqaroni edhe peizazhin profesional, pasi gjykimi juaj do të jetë i shkëlqyer.

Bricjapi

Shumicën e kohës puna juaj është në plan të parë. Tani është koha për t’i dhënë përparësi familjes tuaj. Ky muaj është më i përshtatshmi për të ecur përpara dhe për t’u ngritur. Gjatë muajit prill, vëmendja juaj kthehet në ndjekjen e përpjekjeve dhe ndryshimeve të reja. Kujdesuni vetëm për shëndetin tuaj, për të shmangur problemet.