BREAKING NEWS

Tragjedia e Gërdecit/ Humbi djalin vetëm 7 vjeçar, Zamira Durda me akuza të forta: Ma ka vrarë shteti, sot do të mbushte 22 vjeç

Tragjedia e Gërdecit/ Humbi djalin vetëm 7 vjeçar, Zamira Durda
x
BREAKING NEWS

Protesta e thirrur nga Sali Berisha, habit Gazment Bardhi, zbulon nëse do të jetë i pranishëm

Protesta e thirrur nga Sali Berisha, habit Gazment Bardhi, zbulon nëse do
x
BREAKING NEWS

Nuk përmbahet Bushati, ‘shpërthen’ keq ndaj Bardhit: Zara të Ramës, mos u fshihni pas fustanit të Alibeajt

Nuk përmbahet Bushati, ‘shpërthen’ keq ndaj Bardhit: Zara
x
BREAKING NEWS

Përmendja e Ramës në çështjen “McGonigal”/ Berisha jep lajmin, zbulon lëvizjen e radhës: Shqipëria vërshon drejt Tiranës, ja DATA

Përmendja e Ramës në çështjen
x
BREAKING NEWS

Plas keq në studio, Bushati shpërthen keq ndaj Gaz Bardhit: Deputetë pa sens protagonizmi dhe identitet politik

Plas keq në studio, Bushati shpërthen keq ndaj Gaz Bardhit:
x
BREAKING NEWS

Hetimi për skandalin “McGonigal”, gazetarja Hoxha zbardh prapaskenat: Duket sikur historitë përsëriten me personazhe të ndryshme

Hetimi për skandalin “McGonigal”, gazetarja Hoxha zbardh
x
BREAKING NEWS

Misteri i heshtjes/ Pse nuk flet Basha për skandalin e Ramës me ish-zyrtarin e FBI? Habit me përgjigjen Gazment Bardhi

Misteri i heshtjes/ Pse nuk flet Basha për skandalin e Ramës me
x
BREAKING NEWS

Dosje për Ramën? ‘Zbërthehet’ Gazmend Bardhi: Ja çfarë çova në SPAK

Dosje për Ramën? ‘Zbërthehet’ Gazmend Bardhi: Ja
x

Lifestyle

Nuk iu shpëton asnjë gjë, këto janë shenjat më xheloze të horoskopit

Nuk iu shpëton asnjë gjë, këto janë shenjat më

Dashi

Ai mund të jetë xheloz edhe nëse mendon se partnerja po argëtohet shumë. Duan të jenë numri një në një lidhje prandaj cilësohen si xhelozë në punët e dashurisë.

Demi

Personat e kësaj shenje janë posesivë dhe e shohin partnerin e tyre si pronë. Ata bëjnë përpjekje për marrëdhënien e tyre dhe mendojnë se gjithçka duhet të kontrollohet nga ata.

Luani

Janë egoistët më të mëdhenj. Nuk duan të jenë kurrë jashtë vëmendjes. Xhelozojnë dhe mikun më të mirë nëse nuk i kushton shumë vëmendje.

Akrepi

Personat e kësaj shenje e kanë më të vështirë të kontrollojnë shpërthimet e xhelozisë. Ata janë shumë posesivë dhe nuk pëlqejnë kur partneri është në shoqërinë e një personi tjetër, kur nuk janë të pranishëm.

Peshqit

Peshqit janë vazhdimisht xhelozë kur janë në një lidhje. Ata kanë frikën më të madhe të largimit, kështu që shpesh imagjinojnë gjëra që nuk ndodhin.