BREAKING NEWS

“Hakerat po shantazhojnë”, Eksperti i IT bën paralajmërimin e fortë: Publikimet janë mesazhe, sulmi kibernetik vazhdon

“Hakerat po shantazhojnë”, Eksperti i IT bën
x
BREAKING NEWS

“Dëm katastrofik i privatësisë”/ Eksperti i kriminalistikës ngre alarmin dhe bën paralajmërimin e fortë: Bisedat e 506 mijë shqiptarëve në WhatsApp janë nxjerrë në shitje

“Dëm katastrofik i privatësisë”/ Eksperti i
x
BREAKING NEWS

SKANDALI në Qatar/ FIFA nis hetimet ndaj kombëtares serbe, vjen reagimi i ministrit të Jashtëm: Hipokrizi, Kosova pjesë e Serbisë!

SKANDALI në Qatar/ FIFA nis hetimet ndaj kombëtares serbe, vjen
x
BREAKING NEWS

Mbledhja e dy parlamenteve/ Vasili shpjegon pse braktisi seancën e përbashkët: Vëllezërit nga Kosova kanë paguar oligarkët për të ardhur në tokën amë! Ballkani Hapur tradhtia më e madhe

Mbledhja e dy parlamenteve/ Vasili shpjegon pse braktisi seancën e
x
BREAKING NEWS

“Protesta do mbahet para Kryeministrisë”, Berisha i bën thirrjen e fortë Bashkisë dhe e paralajmëron

“Protesta do mbahet para Kryeministrisë”, Berisha i bën
x
BREAKING NEWS

Presidenti Begaj merr vendimin, i jep nënshtetësinë shqiptare këngëtares Dua Lipa

Presidenti Begaj merr vendimin, i jep nënshtetësinë shqiptare
x
BREAKING NEWS

“Bojkotoi” seancën e përbashkët plenare, Berisha zbulon arsyen pse u largua nga parlamenti

“Bojkotoi” seancën e përbashkët plenare, Berisha
x
BREAKING NEWS

Rama merr fjalën në Kuvendin historik Shqipëri-Kosovë, deputetët e PD-së marrin vendimin e papritur! Çfarë ndodhi?

Rama merr fjalën në Kuvendin historik Shqipëri-Kosovë,
x

Lifestyle

VIDEO që është bërë virale dhe ka shokuar rrjetin, i lidhur me zinxhir pas makinës në mes të qytetit, i riu proteston për çmimin e karburanteve

VIDEO që është bërë virale dhe ka shokuar rrjetin, i

Në rrjetin social TikTok përveç argëtimit, përdoruesit përballen çdo ditë me video të çudtishme nga vende të ndryshme të botës. Shpërndarja e kulturave duket se ka gjetur një tjetër hapësirë.

Por një video e fundit që është bërë virale ka “shokuar” rrjetin.

Një person i lidhur me zinxhir teksa tërhiqet nga një makinë është filmuar nga dikush në një tjetër makinë dhe ka më shumë se 600 mijë shikime. Njërzit në komente janë të hutuar dhe nuk e kuptojnë se si është e mundur një veprimtari e tillë në mes të qytetit.

VIDEO që është bërë virale dhe ka shokuar rrjetin, i

Por vetë personi që ka shpërndarë videon shpjegon se kjo është një formë protestë për uljen e çmimit të karburanteve.