BREAKING NEWS

SHBA tërhiqet përballë Sali Berishës, vula e PD kthehet te Rithemelimi, nis skenari i 2005 për rikthimin në pushtet të familjes “Berisha”, ja surprizat që pritet të ndodhin në zgjedhjet ë 2025

SHBA tërhiqet përballë Sali Berishës, vula e PD kthehet te
x
BREAKING NEWS

Ja si do spastrohet politika shqiptare nga Sali Berisha, Spartak Ngjela zbardh prapaskenat e vendimit të Gjykatës së Apelit për kalimin e vulës dhe logos së PD te Rithemelimi

Ja si do spastrohet politika shqiptare nga Sali Berisha, Spartak Ngjela zbardh
x
BREAKING NEWS

Kalimi i vulës së PD në duart e Sali Berishës, lajm ogurzi për Ilir Metën, ja si do të dalë jashtë loje presidenti i PL dhe pse vendimi i Gjykatës së Apelit është politik, juristja Brizida Gjikondi zbulon të pathënat

Kalimi i vulës së PD në duart e Sali Berishës, lajm ogurzi
x
BREAKING NEWS

Edi Rama u prish qetësinë deputetëve dhe ministrave, paralajmëron furtunë në listat e zgjedhjeve të 2025, shtyhet për në shtator takimi me emigrantët në Londër e Gjermani, ja kur do të mbahet Kongresi i PS

Edi Rama u prish qetësinë deputetëve dhe ministrave,
x
BREAKING NEWS

50 urdhër-arreste në tryezën e prokurorëve specialë, ja 10 dosjet që po “kopsit” SPAK, gazetari zbardh emrat “VIP” të rrezikuar dhe tregon provat tronditëse që ka zbuluar drejtësia e re për disa deputetë të Kuvendit

50 urdhër-arreste në tryezën e prokurorëve specialë, ja
x
BREAKING NEWS

Del vendimi i detajuar, ja kur dhe sa do të rriten pagat për 130 mijë punonjësit e administratës në vend, zbardhet skema e re që do të ndiqet edhe për bashkitë

Del vendimi i detajuar, ja kur dhe sa do të rriten pagat për 130
x
BREAKING NEWS

Allajbeu i “Spitalit Amerikan” ka futur gruan e tij për të marrë para nga koncensioni i sterilizimit, dalin dokumentet, ja si u largua menjëherë pas thellimit të hetimeve nga SPAK

Allajbeu i “Spitalit Amerikan” ka futur gruan e tij për të
x
BREAKING NEWS

Romeo Kara zbulon skenarin e “errët” të Sali Berishës që po thur nga banesa me besnikët e tij për të shpëtuar nga prangat e SPAK, ja vepra penale që ka kryer Flamur Noka për interesat e ish-kryeministrit

Romeo Kara zbulon skenarin e “errët” të Sali Berishës
x

Politike

"Ajo që ka ndodhur është një tragjedi shumë e madhe"/ Do të jeni kandidat për bashkinë e kryeqytetit? Përgjigjet Meta: Tirana mbetet një prioritet për mua...

"Ajo që ka ndodhur është një tragjedi shumë e

Kreu i Partisë së Lirisë Ilir Meta u pyet sot nga gazetarët në lidhje me kandidimin e mundshëm të tij në garën për kreun e bashkisë së Tiranës. Meta iu shmang pyetjes së gazetarëve ndërsa shtoi se Tirana mbetet një pritoritet për të, për shkak se kryeqyteti i drejtuar nga Erion Veliaj është bërë i pajetueshëm.

Meta: Sot do të jemi në Durrës dhe do jem cdo ditë në qytete të Shqipërisë . Tirana është prioritet për mua, për këtë tragjedi që i ka ndodhur qytetit tonë, që është bërë i pajetueshëm.

Ajo që ka ndodhur është një tragjedi shumë e madhe, se kur njëriu është hipokrit i lindur dhe më i pabesë, kjo situata këtu do të vinte por tani vertet humbën 10 vjet po për 200 vite askush nuk do të luajë më Kushtetutën, të falsifikojë firmat. Dita e djeshme ishte shumë e rendësishme.

Më të lexuarat