BREAKING NEWS

Thika përgjak Tepelenën, 42-vjeçari godet rëndë gruan dhe më pas veten

Thika përgjak Tepelenën, 42-vjeçari godet rëndë gruan
x
BREAKING NEWS

Çfarë ndodhi? Shtyhet procesi gjyqësor për inceneratorin e Elbasanit

Çfarë ndodhi? Shtyhet procesi gjyqësor për inceneratorin e
x
BREAKING NEWS

EMRI/ Ngjarje e rëndë në spitalin e Gramshit, pacienti hidhet nga kati i katërt, zbardhen detajet e para

EMRI/ Ngjarje e rëndë në spitalin e Gramshit, pacienti hidhet nga
x
BREAKING NEWS

30 minuta para seancës, Berisha bën lëvizjen e papritur, ja çfarë po ndodh në selinë blu

30 minuta para seancës, Berisha bën lëvizjen e papritur, ja
x
BREAKING NEWS

“Akt kriminal”/ Ish-kryetari socialist i këtij qyteti denoncon Partinë Socialiste: Nuk më lejojnë të...

“Akt kriminal”/ Ish-kryetari socialist i këtij qyteti denoncon
x
BREAKING NEWS

Si ndodhi plagosja në Tiranë, policia jep detaje për ngjarjen

Si ndodhi plagosja në Tiranë, policia jep detaje për ngjarjen
x
BREAKING NEWS

'Kërcet' thika në Tiranë, dalin detajet e para

'Kërcet' thika në Tiranë, dalin detajet e para
x
BREAKING NEWS

Andi Bushati i kthehet Belind Këlliçit: Me frazën e fundit më tmerrove

Andi Bushati i kthehet Belind Këlliçit: Me frazën e fundit
x

Politike

“Big Brother”-i me kamerat, ish-ministri socialist ngre pikëpyetjet e forta: Nëse i ka vendosur krimi, pse nuk ka kriminelë të arrestuar

“Big Brother”-i me kamerat, ish-ministri socialist ngre

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani ka ironizuar operacionet e policisë për të gjetur dhe sekuestruar kamerat, që sipas tyre janë të krimit.

Me anë të një statusi në rrjete sociale, Manjani thotë se Policia e shtetit duhet të sqarojë se përse thotë që kamerat janë të krimit dhe si arriti në atë konkluzion.

Ai gjithashtu kërkon të dijë se përse nuk ka kriminelë të arrestuar kur kamerat janë të tyret.

“Në pushim i ndeshjes Rama-Effff Bi Aj, Policia e Shtetit duhet të na sqarojë pak për këto kamerat që heq çdo ditë.

1. Kush tha që ato kamera i ka vendosur krimi?! Si arritën në këtë konkluzion?

2. Nëse janë të sigurtë se janë të krimit, pse nuk ka kriminelë të arrestuar?! Ç'a po thonë se krimi është i lirë?!

Kaq.

2 pyetje si për pushim ndeshje. Se nuk po na e tërheqin fare vemendjen nga ndeshja e Ramës me Efff Bi Ajn...”, shkruan ish-ministri. 

Më të lexuarat