BREAKING NEWS

Ilir Meta ka lokal luksoz në mes të Londrës, ja politikanët dhe drejtorët që kanë shërbyer si transportues të parave të tij dhe detajet nga biznesi i tij i fshehtë me lidhje në Indi ku 1 gur i bardhë bën 400 euro, Idajet Beqiri nxjerr të fshehtat trond...

Ilir Meta ka lokal luksoz në mes të Londrës, ja politikanët
x
BREAKING NEWS

Hetimet e SPAK shkaktojnë përplasje të forta në kupolën e PL, ja lista me emrat “VIP” që rrezikojnë prangat, nga falsifikimi i formularëve, te pastrim parave, Ilir Meta përjashton Monika Kryemadhin dhe të gjithë mbështetësit e saj në nivel drejtues...

Hetimet e SPAK shkaktojnë përplasje të forta në kupolën
x
BREAKING NEWS

Edi Rama paralajmëron furtunë ndryshimesh në qeveri, iu mbyll derën e kandidimit në zgjedhjet e 2025 zyrtarëve të korruptuar dhe atyre që kanë llogari të hapura me SPAK, kryeministri sfidon amerikanët dhe shpërthen në sulme e akuza ndaj Gjykatës Kushte...

Edi Rama paralajmëron furtunë ndryshimesh në qeveri, iu mbyll
x
BREAKING NEWS

SPAK ka hyrë në një zonë të “minuar”, janë grabitur informacione sensitive të klasifikuara sekret, ja si mund të shantazhohen deputetët, në skemë mafiozë të përfshirë shërbime inteligjente të huaja, në rrezik aksionet policore, Kreshnik Spahiut plas “b...

SPAK ka hyrë në një zonë të “minuar”,
x
BREAKING NEWS

Romeo Kara: Ja provat e bujshme që ka zbuluar drejtësia për çiftin Meta-Kryemadhi, SPAK drejt përfundimit të hetimeve për dosjen e pastrimit të parave, pritet komunikimi i akuzës, po përgatitet dhe arrestimi i Argita Malltezit

Romeo Kara: Ja provat e bujshme që ka zbuluar drejtësia për
x
BREAKING NEWS

Përçahet strofulla e “non-gratave”, Ilir Meta sulmon Rithemelimin dhe deklaron prishjen me Sali Berishën, ja akuzat për ish-kreun e PD

Përçahet strofulla e “non-gratave”, Ilir Meta sulmon
x
BREAKING NEWS

Vazhdon pazari i Rithemelimit me Rilindjen, Berisha thellon sulmet ndaj Erion Veliajt, kërkon zgjedhje të parakohshme në Bashkinë e Tiranës, Belind Këlliçi kandidat i "Foltores", Edi Rama me "as nën mëngë"

Vazhdon pazari i Rithemelimit me Rilindjen, Berisha thellon sulmet ndaj Erion
x
BREAKING NEWS

Djali i ish-ministrit të PD kandidat për Avokat i Popullit, zbardhen prapaskenat e një tjetër pazari të fshehtë Rama-Berisha, synohet goditja e Reformës në Drejtësi përmes njeriut të “non-gratës”

Djali i ish-ministrit të PD kandidat për Avokat i Popullit, zbardhen
x

Politike

Dita e Rinisë/ ish-deputeti i njohur jep mesazhin e fortë të rinjve: Merrni frenat në dorë, zgjidhjen nuk jua jep askush

Dita e Rinisë/  ish-deputeti i njohur jep mesazhin e fortë të

Ish-deputeti Belind Këlliçi ka dhënë mesazhe të forta për të rinjtë e FRPD-së gjatë takimi të mbajtur në Ditën e Rinisë me ish-kryeministrin Sali Berisha.

Këlliçi i kërkoi të rinjve të kërkojnë më shumë angazhim dhe përfaqësim në të gjitha nivelet drejtuese.

Ai deklaroi se zgjidhja nuk vjen nga qielli por me guxim duhen marrë “frenat” në dorë nga gjithsecili.

“Mos prisni që zgjidhja të vijë nga qielli, mos prisni që zgjidhjen t’jua japë dikush. Duhet të guxoni vetë për të marrë frenat në dorë, pikë së pari duke nisur nga aktiviteti politik që ju bëni, nga forca juaj politike, nga PD. Kërkoni të angazhoheni, kërkoni të punoni më fort, kërkoni të përfaqësoheni edhe më shumë. Unë jam shumë krenar që sot ju keni përfaqësim në të gjitha nivelet drejtuese të PD-së, por kjo nuk do të thotë se duhet të jeni të kënaqur. Kërkoni të përfaqësoheni në nivelet më të larta të PD-së dhe secili prej jush në këtë sallë duhet të ketë ambicie. Është kjo mënyra më e mirë që të ecni përpara në aspektin profesional”, theksoi Këlliçi.Më të lexuarat