BREAKING NEWS

Ra aksidentalisht nga pallati ku punonte, identifikohet 62- vjeçari që humbi jetën në Sarandë (foto)

Ra aksidentalisht nga pallati ku punonte, identifikohet 62- vjeçari
x
BREAKING NEWS

Eksperti i çështjeve të sigurisë zbulon arsyen kryesore: Ja pse u detyrua SHBA të marrë masa të forta ndaj Kosovës

Eksperti  i çështjeve të sigurisë zbulon arsyen kryesore:
x
BREAKING NEWS

Çfarë ndodhi? Drejtori i Ujësjellës Kanalizimeve shoqërohet në polici (emri)

Çfarë ndodhi? Drejtori i Ujësjellës Kanalizimeve
x
BREAKING NEWS

Stuhi, erëra të fuqishme dhe breshër, parashikimi i motit për gjatë javës, ja çfarë do të ndodhë me temperaturat

Stuhi, erëra të fuqishme dhe breshër, parashikimi i motit
x
BREAKING NEWS

Tensionet në Veri, vjen reagimi i PDK pas deklaratave të Kurtit

Tensionet në Veri, vjen reagimi i PDK pas deklaratave të Kurtit
x
BREAKING NEWS

Familjarët gjejnë pa shenja jete të moshuarin, dalin detajet e para (emri)

Familjarët gjejnë pa shenja jete të moshuarin, dalin detajet e
x
BREAKING NEWS

Rritja e menjëhershme e pagave, kreu i Konfindustrisë zbulon pasojat e rënda ndaj bizneseve

Rritja e menjëhershme e pagave, kreu i Konfindustrisë zbulon
x
BREAKING NEWS

Analisti i njohur nuk përmbahet ndaj deputetes: Ti nuk e di me cilën parti je

Analisti i njohur nuk përmbahet ndaj deputetes: Ti nuk e di me cilën
x

Politike

“Do që të heqë non gratën, se në pushtet s’vjen dot”/ Ish-deputeti zbardh skenarin e Berishës dhe paralajmëron

“Do që të heqë non gratën, se në pushtet

Ish-deputeti i Partisë Socialiste , Ervin Bushati ka folur në lidhje me situatën politike në vend.

Ai është shprehur se Sali Berisha me këtë garë kërkon vetëm të heqë njollën e “non grata”, dhe se sipas tij nuk mund të vijë në pushtet.

Ai madje e quajti Berishën një kandidat “steril”, teksa u shpreh se ende nuk ka një PD apo një politikan që të sfidojë Edi Ramën.

“Konflikt interesi që ka zoti Berisha me PD. PD e sinqertë duan që të vijnë në pushtet, Berisha e di që nuk vjen në pushtet, e di shumë mirë do vetëm të heqi njollën dhe ka konflikt interesi. Tjetër gjë do Berisha, tjetër PD.

Berisha sot është si dron, në sesnin është një kandidat steril, nuk jep dot rezultat. PD nga një krahë kanë një lider që e duan vetë, por nuk e do bota. Nga ana tjetër kanë një kryetar që nuk e duan vetë por e do bota. Ndërmjet kësaj zgjedhje, ende nuk ka lindur një politikan që të sfudoj Ramën. Populli nuk meriton një opozitë të degraduar” tha Bushati.