BREAKING NEWS

SPAK mbyll hetimet për inceneratorin e Fierit dhe rëndon pozitat e Alqi Bllakos, ish-deputeti akuzohet për korrupsion dhe shpërdorim detyre, ja si u përlanë 4 milionë euro me punë të pabëra

SPAK mbyll hetimet për inceneratorin e Fierit dhe rëndon pozitat e
x
BREAKING NEWS

Erion Braçe plas skandalin në Parlament, një deputet zotëron 110 hektarë tokë në Divjakë dhe ka ndërtuar pallat brenda parkut, Kumbaro e akuzon se e ka firmosur ai VKM

Erion Braçe plas skandalin në Parlament, një deputet
x
BREAKING NEWS

"Nuk do të kopjojmë si Greqia”/ 'Tërmet' në media deklarata e fortë e Edi Ramë mëngjesin e sotëm, mediat e Athinës me zjarr ndaj kryeministrit para takimit me Mistotakis

"Nuk do të kopjojmë si Greqia”/ 'Tërmet'
x
BREAKING NEWS

Zbardhen zhvillimet e fundit/ Kush është lideri i njohur europian që ende s'ka mbërritur në samitin BE-Ballkani Perëndimor

Zbardhen zhvillimet e fundit/ Kush është lideri i njohur europian
x
BREAKING NEWS

VIDEO/ Samiti i BE-së në Tiranë, ja çfarë po ndodh nga ajri në zonën ku po qëndrojnë liderat europian, Vjosa Osmani ndërpret fjalimin

VIDEO/ Samiti i BE-së në Tiranë, ja çfarë po ndodh
x
BREAKING NEWS

Tirana blindohet për Samitin/ Ç'po ndodh? Rreth 1000 simpatizantë të PD nisen nga Vlora dhe 1600 nga Elbasani që kanë zbarkuar në Tiranë gati për protestë

Tirana blindohet për Samitin/ Ç'po ndodh? Rreth 1000
x
BREAKING NEWS

"Moment i rëndësishëm!"/ Presidenti i KiE-së mesazh të fuqishëm në Tiranë: Hera e parë që...

"Moment i rëndësishëm!"/ Presidenti i KiE-së
x
BREAKING NEWS

Berisha apo Alibeaj në krye të PD-së? Gjykata e Apelit jep NJOFTIMIN e rëndësishëm

Berisha apo Alibeaj në krye të PD-së? Gjykata e Apelit jep
x

Politike

Milaim Zeka fyen rëndë deputetin e njohur shqiptar dhe e shthur keq gjuhën: Ka frustrime të rënda seksuale!

Milaim Zeka fyen rëndë deputetin e njohur shqiptar dhe e shthur keq

Gazetari dhe analisti Milaim Zeka ka komentuar përplasjen e deputetit të Vetëvendosjes, Dimal Basha, me kryetarin e SBAShK-ut, Rrahman Jasharaj, në korridoret e Kuvendit.

Përmes një postimi në Facebook, Zeka tha se se deputeti Basha shihet se ka frustrime të rënda seksuale.

“Ky Dimal Basha, duke e pa sot se si u soll me Rrahman Jasharin, përpos që u ba me qu te Burdushi, ju garantoj që u ba me qu te muzeu i Frojdit në Wien, se djali ka frustrime të randa seksuale. Tipit i ka kalu sperma ne tru, edhe ja ka blloku trurin…! Kuku për këtë Kosovë të shkrete!”, ka shkruar ai.

Ky Dimal Basha, duke e pa sot se si u soll me Rrahman Jasharin, perpos qe u ba me qu te Burdushi, ju garantoj qe u ba me qu te muzeu i Frojdit ne Wien, se djali ka frustrime te randa seksuale. Tipit i ka kalu sperma ne tru, edhe ja ka blloku trurin…!!!

Kuku per kete Kosove te shkrete!!!

Harrova me ju thane, a me duket a bash ky Dimali ka pas thane me ja gju bomben atomike Izraelit, edhe me zhduke nga harta?!!!

E paten ndale do kojshi, se çorbe ke tuj u ba puna…

Milaim Zeka fyen rëndë deputetin e njohur shqiptar dhe e shthur keq

Më të lexuarat