BREAKING NEWS

Kërcënohet me sms Altin Dumani, deputeti demokrat zbardh pazaret Rama-Berisha me amnistinë penale, ja si u liruan të korruptuarit dhe “puçi” që iu bë SPAK

Kërcënohet me sms Altin Dumani, deputeti demokrat zbardh pazaret
x
BREAKING NEWS

Priten presat e Sali Berishës për t’u rikthyer në Parlament, nga heqja e pagës dhe çdo përfitimi financiar, te djegia e mandatit, ja si do të nxirret jashtë politike “non-grata”

Priten presat e Sali Berishës për t’u rikthyer në
x
BREAKING NEWS

Ervin Karamuço jep detajet nga projekti i bujshëm i Londrës për të fundosur pushtetarët e lartë të korruptuar, ja kush i ka mbledhur provat për britanikët që shpallën “non-grata” Sali Berishën, në “listën e zezë” politikanë nga e djathta edhe nga e maj...

Ervin Karamuço jep detajet nga projekti i bujshëm i Londrës
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela nxjerr detajet tronditëse, vrasësit që hoqën qafe Azem Hajdarin ishin nisur për të eliminuar Sali Berishën, ja kush i ka në duar provat që do të hapin “Kutinë e Pandorës” për dosjen e “shekullit”

Spartak Ngjela nxjerr detajet tronditëse, vrasësit që hoqën
x
BREAKING NEWS

Zbardhet skema që po ndjek Edi Rama për të “mbërthyer” SPAK, konstuticionalistë dhe analistët ngrenë alarmin, përplasje të forta brenda “Rithemelimit”

Zbardhet skema që po ndjek Edi Rama për të
x
BREAKING NEWS

U dhunua në mes të ish-Bllokut, zbardhen detaje të reja nga sulmi ndaj avokatit të ish kryeministrit Sali Berisha, dyshohet se shkak ishte…

U dhunua në mes të ish-Bllokut, zbardhen detaje të reja nga sulmi
x
BREAKING NEWS

Londra aktivizon planin sekret për të zbuluar lidhjet e politikanëve shqiptarë me kriminelët, vjen sot në Tiranë Lord Dingeman,  trajnime prokurorëve të SPAK për pastrimin e parave dhe sekuestro pronave, ja emrat “VIP” të rrezikuar, zbardhet projekti b...

Londra aktivizon planin sekret për të zbuluar lidhjet e
x
BREAKING NEWS

Ja kush e dha urdhrin për të vrarë Servet Pëllumbin dhe si bandat shtetërore të drejtuara nga gjenerali Agim Shehu na zunë pritë tek Ura e Dajlanit, Spartak Braho kujton dhunën e ’96-ës dhe zbulon bisedën brenda makinës me zyrtarin e lartë të PS...

Ja kush e dha urdhrin për të vrarë Servet Pëllumbin dhe si
x

Politike

Mitingu i Berishës nga dritarja banesës, analisti i njohur parashikon fatin e ‘non-gratës’ pas ‘luftës’ me SPAK-un: Protestat bëhen kundër opozitës edhe…

Mitingu i Berishës nga dritarja banesës, analisti i njohur parashikon

Analisti Ergys Mërtiri në një studio televizive foli për situatën politike në Partinë Demokratike dhe mitingun e ish-kryeministrit Sali Berisha për vulën e PD-së.

Ai u shpreh se protestat që nuk vënë në siklet kryeministrin Edi Rama, lodhin mbështetësit, ndërsa shtoi se qëllimi i Berishës nuk është rrëzimi i Ramës, pasi e di që nuk e bën dot.

Më tej ai tha se Berisha organizon protesta kundër SPAK dhe vetë opozitës.

“Këto lloj protestash nuk i bëjnë asgjë Ramës. Thjesht lodh ndjekësit e tu dhe krijon rritje të mosbesimit. Protestat bëhen kundër SPAK dhe vetë opozitës. Qëllimi i Berishës nuk është rrëzimi i Ramës, se e di që nuk e bën dot. Fjalimi i sotshëm i Berishës nga ballkoni ishte kryekëput për SPAK. Ajo protestë ishte për të prodhuar alibinë që SPAK po dënon liderin e opozitës.”, tha ai. 

Më të lexuarat