BREAKING NEWS

Tragjedia e Gërdecit/ Humbi djalin vetëm 7 vjeçar, Zamira Durda me akuza të forta: Ma ka vrarë shteti, sot do të mbushte 22 vjeç

Tragjedia e Gërdecit/ Humbi djalin vetëm 7 vjeçar, Zamira Durda
x
BREAKING NEWS

Protesta e thirrur nga Sali Berisha, habit Gazment Bardhi, zbulon nëse do të jetë i pranishëm

Protesta e thirrur nga Sali Berisha, habit Gazment Bardhi, zbulon nëse do
x
BREAKING NEWS

Nuk përmbahet Bushati, ‘shpërthen’ keq ndaj Bardhit: Zara të Ramës, mos u fshihni pas fustanit të Alibeajt

Nuk përmbahet Bushati, ‘shpërthen’ keq ndaj Bardhit: Zara
x
BREAKING NEWS

Përmendja e Ramës në çështjen “McGonigal”/ Berisha jep lajmin, zbulon lëvizjen e radhës: Shqipëria vërshon drejt Tiranës, ja DATA

Përmendja e Ramës në çështjen
x
BREAKING NEWS

Plas keq në studio, Bushati shpërthen keq ndaj Gaz Bardhit: Deputetë pa sens protagonizmi dhe identitet politik

Plas keq në studio, Bushati shpërthen keq ndaj Gaz Bardhit:
x
BREAKING NEWS

Hetimi për skandalin “McGonigal”, gazetarja Hoxha zbardh prapaskenat: Duket sikur historitë përsëriten me personazhe të ndryshme

Hetimi për skandalin “McGonigal”, gazetarja Hoxha zbardh
x
BREAKING NEWS

Misteri i heshtjes/ Pse nuk flet Basha për skandalin e Ramës me ish-zyrtarin e FBI? Habit me përgjigjen Gazment Bardhi

Misteri i heshtjes/ Pse nuk flet Basha për skandalin e Ramës me
x
BREAKING NEWS

Dosje për Ramën? ‘Zbërthehet’ Gazmend Bardhi: Ja çfarë çova në SPAK

Dosje për Ramën? ‘Zbërthehet’ Gazmend Bardhi: Ja
x

Politike

“PD do të hyjë ‘si çeço’ në Parlament”, demokrati nxjerr prapaskenat nga selia blu dhe zbulon çfarë po përgatitet

“PD do të hyjë ‘si çeço’ në

Anëtari i Këshillit Kombëtar në PD, Dritan Shano shprehet i bindur se PD do të hyjë në Kuvend në shtator.

Ai u shpreh për “Quo Vadis” se ky 4-vjeçar duhet të shfrytëzohet nga opozita për të bashkëpunuar me qeverinë për integrimin.

“Nuk mendoj që PD nuk do të hyjë në Parlament. Do të hyjë si çeço. Pres që ata të kontribuojnë fort në këtë dritare mundësie të madhe që është krijuar për integrimin evropian, dritarja e mundësive është tani, nëse do të shkojmë për të hedhur ‘vicla’ në Parlament për të përfituar ndonjë gjë, do të ishte akti më antikombëtar i PD-së.”, u shpreh ai.

Shano parashikoi një PD të përçarë nëse nuk sanksionohet në Statut që kush humbet zgjedhjet, largohet nga partia.