BREAKING NEWS

Kastriot Aliaj: Ju tregoj të fshehtat e dosjeve të UDB dhe OZNA-s që mbajnë emrin e Sali Berishës, si e rekrutuan shërbimet sekrete serbe, ja kush ishte ‘menaxheri’ që i jepte urdhrat në fshehtësi të plotë dhe emrat e spiunëve që bashkëpunoi...

Kastriot Aliaj: Ju tregoj të fshehtat e dosjeve të UDB dhe OZNA-s
x
BREAKING NEWS

Zbardhet dosja, ja provat e reja “bombastike” që implikojnë Sali Berishën në vrasjet e 4 protestuesve në bulevard që mund të përfundojnë më 12 mars në tavolinën e SPAK

Zbardhet dosja, ja provat e reja “bombastike” që
x
BREAKING NEWS

Idajet Beqiri tregon provat që zbulojnë se urdhrin për të vrarë protestuesit në 21 janar 2011 e dha Berisha e Meta: Ja çfarë pritet të ndodhë më 12 mars në Gjykatën e Lartë, ish-kryeministri rrezikon burgim të përjetshëm

Idajet Beqiri tregon provat që zbulojnë se urdhrin për të
x
BREAKING NEWS

Pse e refuzoi Blinken darkën me Ramën te vila e “Mehmet Shehut”, ja të gjitha të pathënat dhe mesazhet e forta në prapaskenë nga vizita në Tiranë e Sekretarit Amerikan ndaj kryeministrit shqiptar

Pse e refuzoi Blinken darkën me Ramën te vila e “Mehmet
x
BREAKING NEWS

Letra e Edi Ramës për Blinken, si letra e Mehmet Shehut për Enver Hoxhën para se të vetëvritej

Letra e Edi Ramës për Blinken, si letra e Mehmet Shehut për Enver
x
BREAKING NEWS

Sot vuloset fati i Sali Berishës për 4 vrasjet në bulevard,  ja kush është trupa gjykuese që ka futur në “terror” orkestruesit e masakrës së “21 Janarit” dhe si akuza e dytë mund ta çojë në qeli kreun e “Foltores”

Sot vuloset fati i Sali Berishës për 4 vrasjet në bulevard, 
x
BREAKING NEWS

Katër mesazhet e Blinken që “zbythën” Edi Ramën, kryeministri letër sekretarit të DASH që nuk do fusë hundët në arrestimet e SPAK, ja prapaskenat pas presioneve ndaj drejtësisë

Katër mesazhet e Blinken që “zbythën” Edi Ramën,
x
BREAKING NEWS

Ja sa do të rriten pensionet në prill, përfitojnë 717 mijë të moshuar, zbardhen detaje nga fondi, si pritet të ndryshojë rregulli për indeksimin dhe ndryshimi I madh që po përgatit mazhoranca

Ja sa do të rriten pensionet në prill, përfitojnë 717
x

Politike

“Sulmi ndaj Berishës ishte i kurdisur”, gazetari zbardh detajet dhe tregon provat e forta

“Sulmi ndaj Berishës ishte i kurdisur”, gazetari zbardh detajet

Gazetari Armand Shkullaku deklaroi në një emision televiziv se sulmi ndaj Sali Berishës është një akt i paprecedentë. Se kush qëndron pas këtij sulmi, Shkullaku tha se qartazi është një akt i kurdisur.

"Ska ndodhur më parë, akt shumë i rëndë, nuk lidhet vetëm me Berishën por goditje ndaj opozitës.

Po u bënë më shumë se 2 koincidenca nuk është më koincidencë. Përfaqësues të mazhorancës, në media e në qeveri u fry me të madhe që do ketë incidente, etj etj.

Para kësaj u ngrit një alibi dhe nga përfaqësues të mazhorancës që agjentët e Kremlinit po organizojnë demonstratë në Tiranë.

Nga Niko Peleshi e me radhë, imagjino. Kishte kohë që ishte mbarsur me një frymë kundër opozitës dhe manifestimit paqësor. Koincidenca e tretë është fakti që Berishën mund ta gjesh në çdo kohë për ta goditur.

Gjëja e parë, në 12 e 24 ndodhi gjëja, pastaj thash se do përplaset turma me policinë. Mendoj se janë të gjitha këto, por më tepër si u soll me këtë ngjarje, më bën të besoj se është e kurdisur. Si me ngjarjen e Elbasanit qeveria."-tha Shkullaku.

Më të lexuarat