BREAKING NEWS

Si ndodhi plagosja në Tiranë, policia jep detaje për ngjarjen

Si ndodhi plagosja në Tiranë, policia jep detaje për ngjarjen
x
BREAKING NEWS

'Kërcet' thika në Tiranë, dalin detajet e para

'Kërcet' thika në Tiranë, dalin detajet e para
x
BREAKING NEWS

Andi Bushati i kthehet Belind Këlliçit: Me frazën e fundit më tmerrove

Andi Bushati i kthehet Belind Këlliçit: Me frazën e fundit
x
BREAKING NEWS

Andi Bushati ka dy fjalë për Këlliçin dhe i tregon "skenarin" e fushatës: Më duket masë joshëse, sepse përballë një kandidati të pushtetshëm mediatikishit...

Andi Bushati ka dy fjalë për Këlliçin dhe i tregon
x
BREAKING NEWS

"E vrau me thikë, ai me pistoletë", flet dëshmitari i sherrit me dy viktima në Kavajë

"E vrau me thikë, ai me pistoletë", flet dëshmitari i
x
BREAKING NEWS

Të shtëna me dy të vdekur në Kavajë, policia nxjerr detaje për identitetin e tyre: Viktimat kishin ndryshuar emrat

Të shtëna me dy të vdekur në Kavajë, policia nxjerr
x
BREAKING NEWS

Ishin përplasur fizikisht ditë më parë, dalin detaje të reja nga të shtënat në Kavajë, ku humbën jetën dy persona

Ishin përplasur fizikisht ditë më parë, dalin detaje
x
BREAKING NEWS

Tronditet Shqipëria/ Dy të vdekur në Kavajë, një në Elbasan dhe një në Mat, ç’po ndodh në vend?

Tronditet Shqipëria/ Dy të vdekur në Kavajë, një
x

Aktualitet

“Jemi më pranë se kurrë ‘amnistisë fiskale’”/ Artan Hoxha ironizon projektin e Portit të Durrësit dhe zbardh prapaskenat e forta: Çmimi ”dysheme” nis nga...

“Jemi më pranë se kurrë ‘amnistisë

Gazetari investigativ, Artan Hoxha, ka ironizuar projektin e Portit të Durrësit.

Përmes një reagimi në Facebook, Hoxha thotë se çmimi ”dysheme” në Marinen e Durresit, nis vetem nga 105.888 Euro dhe çmimi tavan është shumë i lartë.

Hoxha me ironi shprehet se tani Shqipëria është më pranë se kurrë “amnistisë fiskale” dhe sipas tij politikanët nuk kanë pse paguajnë charter për të shkuar te Marina e Dubait, pasi do të kemi marinën tonë në Durrës.

Ja pra qe edhe ky premtim u mbajt.

Tani parja nuk eshte me “leter”, por “karton”…

Si fillim, çmimi ”dysheme” në Marinen e Durresit, nis vetem nga 105.888 Euro te “qelbta”…

Sa të doje kokrra e qejfit….

Je si xhindi i llambes se Aladinit.

Komandanti ferkon llamben, del t’i dhe i realizon çdo deshire…

Tani nuk ka pse të paguajne çarter per te shkuar te Marina e Dubait.

Kemi Marinen tone, mund te shkojne me patina në Durres…

Tashme nuk ka asnje dyshim, jemi me afer se kurre “amnistise fiskale”…