BREAKING NEWS

Futet nga porta dhe qëllon kushëririn me armë, publikohen pamjet nga plagosja në Durrës (Video)

Futet nga porta dhe qëllon kushëririn me armë, publikohen pamjet
x
BREAKING NEWS

Ja “furtuna” e Britanisë së Madhe për politikën shqiptare, në “listën e zezë” bashkë me Berishën “non-grata” edhe të tjerë politikanë majtas e djathtas, Londra paralajmëron fund të hidhur për PD me Saliun në krye në zgjedhjet 2025...

Ja “furtuna” e Britanisë së Madhe për politikën
x
BREAKING NEWS

Amerikanët zhdukin nga qarkullimi njeriun që votoi në KLP kundër Altin Dumanit si drejtues i SPAK,  Alfred Balla përjashtohet nga sistemi për 15 vjet, ja prapaskenat

Amerikanët zhdukin nga qarkullimi njeriun që votoi në KLP
x
BREAKING NEWS

Ja lidhjet e Sali Berishës me Ervis Martinajn, Idajet Beqiri nxjerr për herë të parë detajin e bujshëm dhe tregon si do të hapet “Kutia e Pandorës” nga SPAK e shërbimet e huaja për krime, vrasje, afera dhe pazare të pista në Shqipëri

Ja lidhjet e Sali Berishës me Ervis Martinajn, Idajet Beqiri nxjerr
x
BREAKING NEWS

Kush është emri “VIP” që pritet të arrestohet në PS? Edi Rama i hap rrugën SPAK për emrat e zhytur në afera, ministrat, deputetët dhe kryebashkiakët paralajmërohen se s’do kenë mbështetje politike

Kush është emri “VIP” që pritet të arrestohet
x
BREAKING NEWS

Sali Berisha armiku më i madh i të burgosurve politikë, ja si doli kundër lirimit të tyre në vitet ’90 dhe si mbrojti me zell vijën sektare të Partisë së Punës

Sali Berisha armiku më i madh i të burgosurve politikë, ja si
x
BREAKING NEWS

Ja provat që kanë britanikët në dosjen e Sali Berishës, si korrupsioni me Fazlliçin dhe lidhjet me bosin hasian të krimit në Londër alarmuan anglezët, zbardhet dokumenti

Ja provat që kanë britanikët në dosjen e Sali Berishës,
x
BREAKING NEWS

Eksperti Fatos Çoçoli jep lajmet e fundit për pensionistët, nga mënyra e vetme për të përfituar pension për të moshuarit që nuk figurojnë në regjistra gjatë kohës së kooperativave bujqësore, te skema e re për rritjen e më shumë të ardhurave për reziden...

Eksperti Fatos Çoçoli jep lajmet e fundit për
x

Gossip

(VIDEO) Banori i 'Big Brother Vip' debaton ashpër me Oltën dhe ia plas në sy të gjitha: Luizi të ka ulur në mënyrë denigruese

(VIDEO) Banori i 'Big Brother Vip' debaton ashpër me Oltën

Gerti dhe Olta kanë debatuar ditën e sotme me njëri-tjetrin pasi kjo e fundit i tha Gertit që ai e cilëson kot si gënjeshtare dhe mashtuese. Olta tha se Luizin e toleron kur e thotë një gjë të tillë, pasi ashtu e kanë nisur lojën me njëri-tjetrin dhe sipas saj, banorët e rinj që thonë që Olta gënjen, flasin kot pa u bazuar mbi fakte.

Nga ana tjetër Gerti i tha që atij nuk i pëlqen aspak mënyra si ajo luan dhe as raporti që ka krijuar me Luizin. Sipas tij këngëtari e ka ulur Oltën në mënyrë denigruese, por ajo sërish shkon e puth dhe e përqafon.

(VIDEO) Banori i 'Big Brother Vip' debaton ashpër me Oltën

Teksa Gerti shtoi se aktorja nuk ka të njëjtën sjellje me Fotininë apo ndonjë banor tjetër, Olta i sqaroi se Luizin e ka xhan sepse kanë kaluar 90 ditë bashkë.