BREAKING NEWS

Zbulohet struktura re e Rithemelimit, ja ndryshimet drastike që do të ndodhi nga nënkryetarët deri te emërimet e mbështetësve që janë në pozicionin e anëtarëve të Kryesisë

Zbulohet struktura re e Rithemelimit, ja ndryshimet drastike që do të
x
BREAKING NEWS

Kreshnik Spahiu: Ju tregoj urdhrat që mori Rama dhe Zelensky nga NATO, Samiti për Ukrainën nuk ishte reklamë për kryeministrin, ja plani amerikan që po thuret në fshehtësi të plotë për Shqipërinë

Kreshnik Spahiu: Ju tregoj urdhrat që mori Rama dhe Zelensky nga NATO,
x
BREAKING NEWS

Daut Gumeni zbardh arsyen pse Ilir Meta braktisi protestën e Rithemelimit dhe rrëfen të pathënat e 20 shkurtit 1991: Ja mashtrimet e Sali Berishës, bustin e Enver Hoxhës e bëri vetë gati për ta rrëzuar diktatura

Daut Gumeni zbardh arsyen pse Ilir Meta braktisi protestën e Rithemelimit
x
BREAKING NEWS

SPAK merr në pyetje për 7 orë Damian Gjiknurin, në skaner pasuritë e tij, udhëtimet, shtëpitë dhe dyshimet për llogari të fshehura bankare në Maltë, ja aferat që mund të fundosin deputetin, nga abuzimet në projektin e rrugës Tiranë-Elbasan, te dosja e ...

SPAK merr në pyetje për 7 orë Damian Gjiknurin, në skaner
x
BREAKING NEWS

Ilir Meta vulos “divorcin” me Sali Berishën pas izolimit në shtëpi, “zbret” në terren dhe kërkon të marrë kreun e opozitës

Ilir Meta vulos “divorcin” me Sali Berishën pas izolimit
x
BREAKING NEWS

Ja pazaret e fshehta mes Ramës, Berishës, Metës dhe Gazment Bardhit, kodet e tyre mafioze për të kërcënuar njëri-tjetrin, lidhjet me oligarkët, prapaskenat e akuzave të fshirjes së serverëve në “21 janar” dhe detajet nga lufta e madhe që ka plasur për ...

Ja pazaret e fshehta mes Ramës, Berishës, Metës dhe Gazment
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela: Ja ‘Thembra e Akilit’ në drejtësi që mund të shpëtojë Sali Berishën nga ‘arresti në shtëpi’ dhe rasti i vetëm kur mund t’i digjet mandati si deputet, pse ish-kryeministri mund t'ia hedhë paq nëse hetohet dosja e ‘21 Janarit’...

Spartak Ngjela: Ja ‘Thembra e Akilit’ në drejtësi që
x
BREAKING NEWS

Idajet Beqiri: Ja të gjitha tentativat e Berishës për të mbuluar krimin e 21 Janarit 2011, skema për t’ia faturuar vrasjet opozitës, sajesa e plagëve nga afër dhe shpërblimi që iu dha gardistëve, gati të çojmë në SPAK një video që nuk e ka parë Prokuro...

Idajet Beqiri: Ja të gjitha tentativat e Berishës për të
x

Gossip

“Do e mbaj vath në vesh”/ Krisje mes çiftit në BBV? Sara paralajmëron Bardhin

“Do e mbaj vath në vesh”/ Krisje mes çiftit në BBV?

Sara duket se ka pësuar një tjetër zhgënjim nga Bardhi dhe e gjitha lidhet me sekretin që ai ndau sot para banorëve, lidhur me një pëlqim për dikë që ka lënë pezull jashtë. Ajo i thotë se me këtë veprim nga ana e tij e ka konsideruar si të gjithë banorët ndërsa shtoi se do t’ja kthejë kur të vijë momenti.

Sara: Sot ke bërë gabim, sepse nuk ke respektuar hapësirën time për të treguar gjërat e mia. Në momentet tona super intime kur unë të kam treguar situatën që kam lënë jashtë ti ke patur shansin që të më thoje, edhe unë Sara kam këtë gjë.

Iku shansi i parë. I dyti është kur ne ishim ulur në dhomën e rrëfimit dhe Ledioni ishte në studio. U dha një klip ku unë e them shumë qartë situatën që jashtë kam patur një marrëdhënie e cila mund të kishte kthim nëse unë dal single nga këtu, por unë e di që kësaj marrëdhënieje i kam dhënë fundin në momentin që kam njohur Bardhin këtu.

Ti më ke dëgjuar që unë kam ndarë gjëra shumë personale dhe ti këtë gjë me mua nuk e ke ndarë. Këtë gjë unë do të ta mbajë vath në vesh dhe do ta kthej kur të vijë momenti.

Ti sot më ke konsideruar si të gjithë banorët e tjerë.

Bardhi: Sot s’deshta me e thanë para banorëve që ty mos të binte bombë, por nuk është aq bombë sa po e mendon ti. Unë nuk kam qenë në një lidhje.

Nuk më intereson çfarë ke bërë ti jashtë më intereson fakti që ti sot u bërë një super lojtar dhe e the para gjithë banorëve këtë gjë.

Bardhi: Këtë më pyetën, thuaje një sekret që nuk e di askush dhe e thashë këtë.

Sara: Pse nuk e ndave me mua paraprakisht?

Bardhi: S’kam mundur të ta them.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)