BREAKING NEWS

SHBA tërhiqet përballë Sali Berishës, vula e PD kthehet te Rithemelimi, nis skenari i 2005 për rikthimin në pushtet të familjes “Berisha”, ja surprizat që pritet të ndodhin në zgjedhjet ë 2025

SHBA tërhiqet përballë Sali Berishës, vula e PD kthehet te
x
BREAKING NEWS

Ja si do spastrohet politika shqiptare nga Sali Berisha, Spartak Ngjela zbardh prapaskenat e vendimit të Gjykatës së Apelit për kalimin e vulës dhe logos së PD te Rithemelimi

Ja si do spastrohet politika shqiptare nga Sali Berisha, Spartak Ngjela zbardh
x
BREAKING NEWS

Kalimi i vulës së PD në duart e Sali Berishës, lajm ogurzi për Ilir Metën, ja si do të dalë jashtë loje presidenti i PL dhe pse vendimi i Gjykatës së Apelit është politik, juristja Brizida Gjikondi zbulon të pathënat

Kalimi i vulës së PD në duart e Sali Berishës, lajm ogurzi
x
BREAKING NEWS

Edi Rama u prish qetësinë deputetëve dhe ministrave, paralajmëron furtunë në listat e zgjedhjeve të 2025, shtyhet për në shtator takimi me emigrantët në Londër e Gjermani, ja kur do të mbahet Kongresi i PS

Edi Rama u prish qetësinë deputetëve dhe ministrave,
x
BREAKING NEWS

50 urdhër-arreste në tryezën e prokurorëve specialë, ja 10 dosjet që po “kopsit” SPAK, gazetari zbardh emrat “VIP” të rrezikuar dhe tregon provat tronditëse që ka zbuluar drejtësia e re për disa deputetë të Kuvendit

50 urdhër-arreste në tryezën e prokurorëve specialë, ja
x
BREAKING NEWS

Del vendimi i detajuar, ja kur dhe sa do të rriten pagat për 130 mijë punonjësit e administratës në vend, zbardhet skema e re që do të ndiqet edhe për bashkitë

Del vendimi i detajuar, ja kur dhe sa do të rriten pagat për 130
x
BREAKING NEWS

Allajbeu i “Spitalit Amerikan” ka futur gruan e tij për të marrë para nga koncensioni i sterilizimit, dalin dokumentet, ja si u largua menjëherë pas thellimit të hetimeve nga SPAK

Allajbeu i “Spitalit Amerikan” ka futur gruan e tij për të
x
BREAKING NEWS

Romeo Kara zbulon skenarin e “errët” të Sali Berishës që po thur nga banesa me besnikët e tij për të shpëtuar nga prangat e SPAK, ja vepra penale që ka kryer Flamur Noka për interesat e ish-kryeministrit

Romeo Kara zbulon skenarin e “errët” të Sali Berishës
x

Gossip

Konfirmohet çifti më i ri i showbizz-it? Dalin pamjet

Konfirmohet çifti më i ri i showbizz-it? Dalin pamjet

Prej disa ditësh përflitej se ish i dashuri i Kim Kardashian, komediani Pete Davidson ka nisur një romancë me modelen Emily Ratajkowski, por së fundmi ata janë kapur mat bashkë. Komediani dhe modelja u fotografuan së bashku për herë të parë në New York City të mërkurën.

Të dy u panë për herë të parë kur ish-ylli i “Saturday Night Live” mbërriti në apartamentin e modeles për ta marrë atë me SUV-në e tij. Megjithatë, për shkak të paparacëve, modelja u kthye brenda dhe komediani u largua. Më pas, ajo mori një taksi për t’u takuar me të në Brooklyn.

Romancë e re! Pete Davidson, 28 vjeç dhe Emily Ratajkowski, 31, konfirmuan se ishin në lidhje pasi u panë të përqafuar në New York City të mërkurën. Vazhdim: Të dy filluan të takoheshin pas divorcit të Emily nga Sebastian Bear¿McClard dhe ndarjes së Pete nga Kim Kardashian në gusht

Megjithatë, këtë herë ajo kishte në dorë një dhuratë për djalin e ditëlindjes. Davidson u takua me Ratajkowski në derën e ndërtesës së banimit ku ata ndanë një përqafim të ëmbël. Burimet janë shprehur se Pete është magjepsur pas modeles dhe faktit se është shumë inteligjente.

Duke e ngritur atë në një nivel: Çifti ishte përfolur për lidhje, por përqafimi i tyre i fundit sinjalizoi se ata po bëheshin serioz
Rrezatimi: Pete shikoi mbi hënë dhe buzëqeshi vesh më vesh ndërsa u kthye nga Emily, ndërsa ajo tregoi buzëqeshjen e saj ndërsa ata u përqafuan
Romancë e re! Pete Davidson, 28 vjeç dhe Emily Ratajkowski, 31, konfirmuan se ishin në lidhje pasi u panë të përqafuar në New York City të mërkurën.
Vazhdim: Të dy filluan të takoheshin pas divorcit të Emily nga Sebastian Bear¿McClard dhe ndarjes së Pete nga Kim Kardashian në gusht