BREAKING NEWS

Trondit Artan Hoxha: Ja dosja që do të çojë Sali Berishën si Pinoçeti me barelë në burg dhe lidhjet e bashkëshortes së tij me Ervis Martinajn

Trondit Artan Hoxha: Ja dosja që do të çojë Sali
x
BREAKING NEWS

Edi Rama shtyn kongresin pas zhvillimeve të fundit të SPAK dhe hetimeve ndaj Ballukut, Agaçit dhe Veliajt, pritet rikonfigurimi i plotë i qeverisjes para zgjedhjeve

Edi Rama shtyn kongresin pas zhvillimeve të fundit të SPAK dhe
x
BREAKING NEWS

Kandidatja kryesore në krye të “Foltores” Argita Malltezi frymëzohet nga Bashkimi Sovjetik, pas reagimit të Evi Kokalarit, vajza e Sali Berishës fshin postimin, Foltorja hyn në fazën e “ngrënies së vetes së vet”

Kandidatja kryesore në krye të “Foltores” Argita Malltezi
x
BREAKING NEWS

Dumani rendit pushtetarët që janë marrë nën hetim nga SPAK, nga ish-kryeministri, ministra, deputetë e kryebashkiakë dhe zbulon hetimin e sipërmarrësit shqiptar që tentoi t’i krijojë akses mafies ndërkombëtare në vendin tonë, si po blen krimi apartamen...

Dumani rendit pushtetarët që janë marrë nën hetim nga
x
BREAKING NEWS

Ja çfarë po ndodh me hetimet e “peshave të rënda” të politikës, Altin Dumani jep detajet për Berishën, Ramën e Veliajn, flet për policët në shërbim të krimit dhe kërcënimet ndaj prokurorëve specialë, në ndihmë të SPAK 32 skuadra të përbashkëta hetimore...

Ja çfarë po ndodh me hetimet e “peshave të
x
BREAKING NEWS

Trondit Myslim Murrizi, në përgjimet e “EncroChat” dhe “Sky” kanë rënë ministra dhe deputetë socialistë, Edi Rama gati t’i hedhë në “gojën” e SPAK për të shmangur rrëzimin nga pushteti, ja si ish-kreu i SHISH Visho Ajazi u përfshi në pazare me Saimir T...

Trondit Myslim Murrizi, në përgjimet e “EncroChat” dhe
x
BREAKING NEWS

KLP, kush do të zëvendësojë Alfred Ballën pas “bombës” së KPA, ja emri pretendent që ka mazhorancën e votave në Këshill

KLP, kush do të zëvendësojë Alfred Ballën pas
x
BREAKING NEWS

Plas sherri në çetën e “Foltores”, ambicia e Argita Malltezit për t’u katapultuar në krye të partisë fut “zjarrin” brenda Rithemelimit, krahu i djathtë i Sali Berishës del hapur kundër vajzës së ish-kryeministrit

Plas sherri në çetën e “Foltores”, ambicia e Argita
x

Gossip

“Nuk je i aftë për lider”/ Françeska Murati kritikon Romeo Veshajn: Rri gjithë ditën ulur si gomar, je kalama dhe frikacak që…

“Nuk je i aftë për lider”/ Françeska Murati

Françeska Murati ka kritikuar ashpër Romeo Veshaj pasditen e sotme në shtëpinë e Big Brother Vip, për rolin e tij si lider i shtëpisë.

Ajo i është drejtuar duke i thënë se nuk di të menaxhojë buxhetin dhe asgjë, pasi nuk ka ushqim në frigorifer dhe shtëpia është e pa pastruar.

Romeo nga ana tjetër e ka injoruar, por për këtë gjest, Françeska tha se tregon sa kalama dhe frikacak është.

Françeska: Nuk ka njeri që të sheh ty dhe të thotë që je i aftë për lider

Romeo: Shpresoj mos të dalësh sot

Françeska: Me këtë sjellje që bën ti, është e turpshme. Harxhon 100 mijë lekë për të blerë cigare dhe rrin gjithë ditën e ditës aty ndërsa shtëpia është zhul.Nuk kemi ushqime në frigorifer, jemi pa djathë

Romeo: Për ca e do djathin, ti do ikësh donte

Françeska: Unë do iki sonte? Mbase dhe iki. Fatkeqësisht unë nuk kam kush bën fushata të mëdha për mua, ndryshe nga ti,  unë vlerësohem për sjelljen time në këtë shtëpi. Mbase ti nuk i vlerëson këto gjera. Nëse je lider duhet të më dëgjosh mua. Duhet të të vijë zor nga vetja që më injoron në këtë mënyrë.  Por kjo tregon sesa kalama je ti dhe sa frikacak je ti. Njerëzit e tu që të sjellin dorna të bëjnë lider. Nuk ka njeri që të vlerëson, se rri aty gjithë ditën si gomar. Nuk je për shembull, je për turp.

 

Më të lexuarat