BREAKING NEWS

SHBA tërhiqet përballë Sali Berishës, vula e PD kthehet te Rithemelimi, nis skenari i 2005 për rikthimin në pushtet të familjes “Berisha”, ja surprizat që pritet të ndodhin në zgjedhjet ë 2025

SHBA tërhiqet përballë Sali Berishës, vula e PD kthehet te
x
BREAKING NEWS

Ja si do spastrohet politika shqiptare nga Sali Berisha, Spartak Ngjela zbardh prapaskenat e vendimit të Gjykatës së Apelit për kalimin e vulës dhe logos së PD te Rithemelimi

Ja si do spastrohet politika shqiptare nga Sali Berisha, Spartak Ngjela zbardh
x
BREAKING NEWS

Kalimi i vulës së PD në duart e Sali Berishës, lajm ogurzi për Ilir Metën, ja si do të dalë jashtë loje presidenti i PL dhe pse vendimi i Gjykatës së Apelit është politik, juristja Brizida Gjikondi zbulon të pathënat

Kalimi i vulës së PD në duart e Sali Berishës, lajm ogurzi
x
BREAKING NEWS

Edi Rama u prish qetësinë deputetëve dhe ministrave, paralajmëron furtunë në listat e zgjedhjeve të 2025, shtyhet për në shtator takimi me emigrantët në Londër e Gjermani, ja kur do të mbahet Kongresi i PS

Edi Rama u prish qetësinë deputetëve dhe ministrave,
x
BREAKING NEWS

50 urdhër-arreste në tryezën e prokurorëve specialë, ja 10 dosjet që po “kopsit” SPAK, gazetari zbardh emrat “VIP” të rrezikuar dhe tregon provat tronditëse që ka zbuluar drejtësia e re për disa deputetë të Kuvendit

50 urdhër-arreste në tryezën e prokurorëve specialë, ja
x
BREAKING NEWS

Del vendimi i detajuar, ja kur dhe sa do të rriten pagat për 130 mijë punonjësit e administratës në vend, zbardhet skema e re që do të ndiqet edhe për bashkitë

Del vendimi i detajuar, ja kur dhe sa do të rriten pagat për 130
x
BREAKING NEWS

Allajbeu i “Spitalit Amerikan” ka futur gruan e tij për të marrë para nga koncensioni i sterilizimit, dalin dokumentet, ja si u largua menjëherë pas thellimit të hetimeve nga SPAK

Allajbeu i “Spitalit Amerikan” ka futur gruan e tij për të
x
BREAKING NEWS

Romeo Kara zbulon skenarin e “errët” të Sali Berishës që po thur nga banesa me besnikët e tij për të shpëtuar nga prangat e SPAK, ja vepra penale që ka kryer Flamur Noka për interesat e ish-kryeministrit

Romeo Kara zbulon skenarin e “errët” të Sali Berishës
x

Gossip

Poeti i njohur shqiptar habit rrjetin, pretendon se Luizi po e imiton në shtëpinë e “Big Brother”

Poeti i njohur shqiptar habit rrjetin, pretendon se Luizi po e imiton në

Nuk është çudi që të gjithë, absolutisht të gjithë, e kanë nga një mendim për Luiz Ejllin dhe lojën e tij në "Big Brother". Disa e japin mendimin se janë të afërt me këngëtarin, të tjerë se e njohin, disa të tjerë thjesht për të "përfituar" nga momenti tij i lavdisë, pastaj është edhe Agim Doçi që nuk i përket asnjërit prej grupimeve, por e ka diçka për ta thënë, krejt ndryshe nga të tjerët. 

Kështu, në emisionin "Impact", autori i disa këngëve, u pyet ndër të tjera edhe nëse ka njohje me Ejllin, ndoshta për shkak të origjinës apo background-it artistik dhe më çfarë fjalësh do ta përshkruante atë. Fillimisht Doçi nisi të flasë për shtresat e tyre të familjes dhe më pas del në temë duke treguar se e njeh që fëmijë dhe gjatë rritjes së tij. Po ashtu poeti mendon se Luizi po e imiton sjelljen e Doçit në shtëpinë e "Big Brother".

"Ka arritur deri aty sa në të gjitha veprimet, komportimet, përpiqet të imitojë Agim Doçin. Unë jam i paimitueshëm. Më imiton në çdo gjë"- shprehet Doçi, ndërsa më pas e saktëson mendimin duke thënë se në fakt Ejlli "ka komportimet e tij", pra pak a shumë përpiqet ta imitojë, por nuk e arrin. Kjo sipas Doçit vjen sepse kanë "bagazhe të ndryshme". 

Pra, Agim Doçi duhet të futet në "BBV" dhe të nxjerrim përfundimet.