BREAKING NEWS

Primaret në PD/ Mbyllet numërimi në degën 5 të Tiranës, kush fiton nga 7 kandidatët

Primaret në PD/ Mbyllet numërimi në degën 5 të
x
BREAKING NEWS

Kokalari nuk përmbahet ndaj deputetit të PD-s: Është besnik, por i duhet hequr pak pushteti

Kokalari nuk përmbahet ndaj deputetit të PD-s: Është besnik,
x
BREAKING NEWS

“Shifrat tuaja në mospërputhje me të PD-së”, gazetari ‘zë ngushtë’ Alimehmetin

“Shifrat tuaja në mospërputhje me të PD-së”,
x
BREAKING NEWS

Primaret/ Mori vetëm 32 vota, Sazan Guri shpërthen në akuza: Më vodhën dhe mua

Primaret/ Mori vetëm 32 vota, Sazan Guri shpërthen në akuza:
x
BREAKING NEWS

A ka patur zgjedhës socialistë? Habit me përgjigjen Sali Berisha

A ka patur zgjedhës socialistë? Habit me përgjigjen Sali Berisha
x
BREAKING NEWS

Samiti i BE-së në Tiranë, Vuçiç ndryshon mendje? Ja kur pritet ta marrë vendimin presidenti serb

Samiti i BE-së në Tiranë, Vuçiç ndryshon mendje? Ja
x
BREAKING NEWS

“Në listat e PD kishte socialistë”/ Plas debati në studio mes kandidatit në Kamës dhe Flamur Nokës

“Në listat e PD kishte socialistë”/ Plas debati në
x
BREAKING NEWS

EMRI/ Primaret në PD, përfundon numërimi për Bashkinë e Durrësit, ja kush e fitoi

EMRI/ Primaret në PD, përfundon numërimi për Bashkinë e
x

Gossip

"Unë ndava djalin me..."/ Plas keq sherri mes dy opinionistëve të "Përputhen", Arjani revoltohet ndaj Nedës dhe e lëshon gojën: Mos fol se vetëm 1 eksperiencë ke në jetë

"Unë ndava djalin me..."/ Plas keq sherri mes dy

Një opinion i Nedës për Mateon ka nxitur debat në puntatën e sotme të “Përputhen”.  Pasi u transmetua takimi i Mateos me Kamilën, Neda i bëri një pyetje konkurrentit: “Si ka mundësi që një djalë si ty mund të shfaq interes për dy vajza, të cilat janë të kundërta, si Kamila dhe Eda. Më jep përshtypjen e atij djalit që mendon ‘Unë bëj eksperienca, por pastaj në fund do zgjedh një vajzë të mirë për shtëpi’. Këtë ide më jep”.

Pas kësaj menjëherë ndërhyri Eda, e cila iu drejtua Nedës: “Kush ishte goca që bënte eksperienca dhe goca e mirë mes ne të dyjave?”

"Unë ndava djalin me..."/ Plas keq sherri mes dy

“Mua më pyet kush janë eksperiencat e Mateos? Di unë! Pyete vetë!”, ia ktheu opinionistja.

Edës i doli në krah Arjani, por në të njëjtën kohë duke i dalë kundër Nedës.

"Unë ndava djalin me..."/ Plas keq sherri mes dy

Arjani: Të flas unë që kam shumë eksperienca se ti duke mos pasur fare eksperienca, përveç njërës në jetën tënde, të siguroj që njerëzit pa eksperienca janë më të çuditshmit nga eksperienca jonë në Përputhen dhe nga eksperienca e jetës. Ata mund të shfaqin papritur atë që kurrë nuk e ke besuar.

"Unë ndava djalin me..."/ Plas keq sherri mes dy

Neda: Nuk është e thënë që duhet të marrësh pjesë në Luftën e Dytë Botërore për ta njohur dhe për ta kuptuar. Nuk ta bën përvoja personale aftësinë për të gjykuar.

Arjani: Po tani ti nuk mund të ndash të thuash një vajzë e mirë, një…

Neda: Unë ndava djalin me zgjedhjet që bëra

Arjani: Jo, ndave dy vajza dhe s’jam dakort fare.