BREAKING NEWS

SHBA tërhiqet përballë Sali Berishës, vula e PD kthehet te Rithemelimi, nis skenari i 2005 për rikthimin në pushtet të familjes “Berisha”, ja surprizat që pritet të ndodhin në zgjedhjet ë 2025

SHBA tërhiqet përballë Sali Berishës, vula e PD kthehet te
x
BREAKING NEWS

Ja si do spastrohet politika shqiptare nga Sali Berisha, Spartak Ngjela zbardh prapaskenat e vendimit të Gjykatës së Apelit për kalimin e vulës dhe logos së PD te Rithemelimi

Ja si do spastrohet politika shqiptare nga Sali Berisha, Spartak Ngjela zbardh
x
BREAKING NEWS

Kalimi i vulës së PD në duart e Sali Berishës, lajm ogurzi për Ilir Metën, ja si do të dalë jashtë loje presidenti i PL dhe pse vendimi i Gjykatës së Apelit është politik, juristja Brizida Gjikondi zbulon të pathënat

Kalimi i vulës së PD në duart e Sali Berishës, lajm ogurzi
x
BREAKING NEWS

Edi Rama u prish qetësinë deputetëve dhe ministrave, paralajmëron furtunë në listat e zgjedhjeve të 2025, shtyhet për në shtator takimi me emigrantët në Londër e Gjermani, ja kur do të mbahet Kongresi i PS

Edi Rama u prish qetësinë deputetëve dhe ministrave,
x
BREAKING NEWS

50 urdhër-arreste në tryezën e prokurorëve specialë, ja 10 dosjet që po “kopsit” SPAK, gazetari zbardh emrat “VIP” të rrezikuar dhe tregon provat tronditëse që ka zbuluar drejtësia e re për disa deputetë të Kuvendit

50 urdhër-arreste në tryezën e prokurorëve specialë, ja
x
BREAKING NEWS

Del vendimi i detajuar, ja kur dhe sa do të rriten pagat për 130 mijë punonjësit e administratës në vend, zbardhet skema e re që do të ndiqet edhe për bashkitë

Del vendimi i detajuar, ja kur dhe sa do të rriten pagat për 130
x
BREAKING NEWS

Allajbeu i “Spitalit Amerikan” ka futur gruan e tij për të marrë para nga koncensioni i sterilizimit, dalin dokumentet, ja si u largua menjëherë pas thellimit të hetimeve nga SPAK

Allajbeu i “Spitalit Amerikan” ka futur gruan e tij për të
x
BREAKING NEWS

Romeo Kara zbulon skenarin e “errët” të Sali Berishës që po thur nga banesa me besnikët e tij për të shpëtuar nga prangat e SPAK, ja vepra penale që ka kryer Flamur Noka për interesat e ish-kryeministrit

Romeo Kara zbulon skenarin e “errët” të Sali Berishës
x

Lifestyle

Horoskopi për ditën e nesërme, ja çfarë parashikojnë yjet

Horoskopi për ditën e nesërme, ja çfarë

Dashi

Përfitoni nga influenca pozitive e Merkurit për ta përmirësuar marrëdhënien ne çift sot. Tregohuni sa me te sinqerte me partnerin. Beqaret do bënin mire te tregoheshin me te kujdesshëm me personat qe do joshnin. Mund te ketë nga ata qe do kërkojnë vetëm te tallen me ta. Ne planin financiar do keni energjinë e duhur për ta stabilizuar sa me shpejt situatën.

Demi

Ne jetën ne çift do keni disa probleme sot. Mos u tregoni kokëfortë, por toleroni here pas here. Vetëm ne këtë mënyrë do mund ta sqaronit situatën. Beqaret do keni një takim te rëndësishëm. Përfitoni për te shkuar ne kinema me te apo për te pare një shfaqje te bukur teatri. Ne planin financiar çdo gjë do shkoje me se miri. Do e rivendosni pak kaq kohesh ekuilibrin.

Binjaket

Do e mendoni jetën ne çift si një aventure te bukur sot dhe do jeni gati te përjetoni emocione te reja. Disa mund te bëjnë edhe çmenduri. Me ne fund beqaret do e stabilizojnë jetën ne çift fale një takime te rëndësishëm qe do iu përgatisin miqtë. Sektori i financave do jete i qete. Përfitoni nga kjo situate për te bere shpenzimet me te domosdoshme dhe për te shlyer borxhet.

Gaforrja

Jupiteri do ndikoje mjaft ne sektorin e dashurisë se çifteve. Ne përgjithësi do ndiheni mire dhe nuk do keni debate. Ka shume mundësi te bini ne dashuri gjate kësaj dite ju qe jeni vetëm. Ne momentin qe me pak e prisni do takoni personin ëndrrave pas te cilin do mahniteni. Ne planin financiar duhet te respektoni disa rregulla strikte qe i keni vene vetes qe te mos keni probleme.

Luani

Tregohuni me te disponueshem për partnerin gjate kësaj dite dhe pranoni disa sugjerime qe ai do iu beje ne lidhje me sjelljen. Beqaret do influencohen negativisht nga Saturni. Me mire qëndroni edhe sot vetëm nëse nuk doni te vuani ne te ardhmen. Mundësitë për te krijuar lidhje nuk do jene te mira. Financat do jene te mbrojtura gjate gjithë kohës. Vazhdoni me te njëjtën maturi.

Virgjeresha

Qetësia do mbizotëroje gjate gjithë kësaj dite sot ne jetën tuaj ne çift. Planetët do kujdeset qe komunizmi ndërmjet jush dhe partnerin te mos shkëputet. Beqaret do fiksohen keq pas dikujt qe nuk ia vlen. Mos merrni vendime për te cilat te pendoheni. Për financat do kujdeset Venusi. Ai do e mbroje këtë sektor dhe nuk do iu lejoje te shpenzoni me shume sesa duhet.

Peshorja

Dite e vështirë kjo e sotmja për te dashuruarit. Do debatoni ashpër me partnerin dhe do prekni disa tema delikate. Kujdes me gjithçka qe do thoni. Beqaret do kenë mundësi te shumta te krijojnë lidhje te qëndrueshme. Tregohuni te zgjuar qe te zgjidhni atë te duhurin. Ne planin financiar do jete momenti ideal për te konsoliduar situatën. Do jeni me te qete.

Akrepi

Ne planin sentimental ata qe janë ne një lidhje do e kenë paksa te vështirë te marrin vendime te rëndësishme. Merrni kohen e duhur për t’u menduar dhe për te reflektuar me kujdes. Beqaret do kenë aventura te këndshme dhe emocionuese, por asgjë me tepër sesa kaq. Ne planin financiar do bëni gjithçka qe keni ne dore për ta stabilizuar situatën.

Shigjetari

Dite e qete dhe pa asnjë vështirësi kjo e sotmja për te dashuruarit. Gjerat do rrjedhin ashtu si duhet. Partneri do iu ndihmoje te merrni disa vendime me rëndësi për te ardhmen tuaj profesionale ose do iu ndihmoje me punët e shtëpisë. Beqaret do kenë dashuri me shikim te pare. Ne planin financiar Merkuri do ndikoje pozitivisht. Do jeni ma fat, prandaj kini parasysh numrin 141.

Bricjapi

Do kujdeseni shume për jetën ne çift sot dhe do e toleroni për gjithçka partnerin. Ne mbrëmje ai do iu përgatisë një surprize mbresëlënëse. Beqaret nuk duhet te dëshpërohen edhe pse nuk do kenë takimet e shumëpritura. Ka kohe për çdo gjë, sot kushtohuni me tepër kohe miqve. Maturi, maturi dhe vetëm maturi ne planin financiar. gabimi me i vogël do iu rrënoje.

Ujori

Ju qe jeni ne një lidhje mos hezitoni te pranoni ftesat qe do iu beje partneri për te provuar diçka te re. Ai ka menduar për çdo detaj. Jeta sentimentale e beqareve do jete me emocionuese gjate kësaj dite. Do keni takime te shumta me perona interesante dhe do ia kaloni me se miri. Ne planin financiar do kryeni transaksione te rëndësishme dhe afatgjata.

Peshqit

Ju qe jeni ne çift do përballeni me probleme serioze gjate kësaj dite, çka mund te vere ne rrezik te ardhmen tuaj. Pa kaluar ne panik, reflektoni qarte dhe me pas vendosni çfarë te bëni. Beqaret do kenë një takim te bukur dhe emocionues. Kësaj here ia vlen te rrezikoni dhe te krijoni një lidhje. Ne planin financiar priten disa vështirësi. Kërkoni ndihmën e miqve për t’i kaluar.