BREAKING NEWS

SPAK trondit elitën e krimit të organizuar, të arrestuar dhe në kërkim më të fortët e vendit, goditen politikanë, ish-drejtorë edhe punonjës të Policisë së Shtetit, futen në lojë dhe ndërkombëtarët, zbardhen vrasje të bujshme, gjenden para e flori në b...

SPAK trondit elitën e krimit të organizuar, të arrestuar dhe
x
BREAKING NEWS

Ja si Altin Dumani shmangu nga frika e dekonspirimit drejtuesit më të lartë të Policisë së Shtetit në aksionin “blic” të SPAK kundër personazheve të njohur të botës së krimit

Ja si Altin Dumani shmangu nga frika e dekonspirimit drejtuesit më të
x
BREAKING NEWS

Priten të tjera arrestime “VIP”, ja goditja e madhe që do të bëhet nga SPAK, Ervin Karamuço tregon të pathënat e operacionit më të madh që është bërë ndonjëherë në Shqipëri

Priten të tjera arrestime “VIP”, ja goditja e madhe që do
x
BREAKING NEWS

Idajet Beqiri: Ja kush ia ka çuar valixhet me para Ilir Metës në Zelandë të Re, Angli, Itali, Zvicër dhe Qipro dhe detajet e forta nga skema e pastrimit të parave të presidentit të Partisë së Lirisë me ish-ministrin e Transporteve dhe shoferin e Janull...

Idajet Beqiri: Ja kush ia ka çuar valixhet me para Ilir Metës
x
BREAKING NEWS

Ervin Muça u financua nga persona të pushtetshëm për të grabitur të dhënat e sistemit “TIMS”, gazetarja Klodiana Lala nxjerr detaje të bujshme nga skandali që tronditi Policinë e Shtetit dhe zbulon personin që refuzoi t’i jepte ish-drejtorit të IT kode...

Ervin Muça u financua nga persona të pushtetshëm për
x
BREAKING NEWS

Edi Rama flet hapur, nga detajet e telefonatës me Erion Veliajn pas dëshmisë për inceneratorët, te lëshimi i të gjithë bashkëpunëtorëve në “gojën” e SPAK dhe zhvillimet që do të ndodhin për dosjen “Xibraka”, ja çfarë e pret Gazment Bardhin dhe Olsi Ram...

Edi Rama flet hapur, nga detajet e telefonatës me Erion Veliajn pas
x
BREAKING NEWS

Romeo Kara: Ja pse Sali Berisha duhet të shkojë menjëherë në arrest me burg dhe prova e fortë që kishte Kosta Trebicka për ish-kryeministrin që e fundos në aferën e ‘Gërdecit’

Romeo Kara: Ja pse Sali Berisha duhet të shkojë menjëherë
x
BREAKING NEWS

PS shton presionet ndaj organeve të drejtësisë për zbardhjen e plotë të vrasjes së Pjerin Xhuvanit, kërkon nga SPAK nisjen e hetimeve për ekzekutimin që tronditi Elbasanin, si u rekrutuan kriminelë, rikthehet në skene implikimi i Gazmend Bardhit si dre...

PS shton presionet ndaj organeve të drejtësisë për zbardhjen
x

Lifestyle

Njihuni me shenjat e horoskopit që hakmerren gjithnjë!

Njihuni me shenjat e horoskopit që hakmerren gjithnjë!

Demi

Demi ndër të gjithë është më pak i mëshirshmi dhe mban inat më të gjatë. Nuk u pëlqen të bëjnë gabime dhe janë tepër kokëfortë. Ata do t’ju falin shumë herë deri në pikën kur i shtyni shumë larg, në të cilën pikë ata do t’ju shkatërrojnë gëzimin. Ata do të sigurohen që ju të kuptoni se si jeni sjellë keq dhe se ata janë mjaft të fortë për t’ju detyruar ta pranoni atë duke ju bërë ta kuptoni.

Gaforrja

Gaforrja nuk është në gjendje t’i harrojë gjërat lehtësisht. Ata e mbajnë urrejtjen e tyre brenda derisa ajo rritet jashtëzakonisht shumë dhe shpërthen sapo të arrijë pikën e saj të thyer, sepse ata janë të indinjuar me disa njerëz. Ata mund të fshehin ose të lënë disa nga kujtimet e tyre të zbehen, por ata kurrë nuk do ta harrojnë vërtetë një kujtim të dhimbshëm. Dhe nëse fillon t’i lëndojë ndjeshëm, ata do të bëjnë gjithçka në fuqinë e tyre për të marrë çdo formë hakmarrjeje të nevojshme për të fshirë plotësisht kujtimet e këqija.

Luani

Ata janë përgjithësisht jashtëzakonisht falës dhe nuk mbajnë ankesa. Megjithatë, ata do t’ju përzënë menjëherë nga jeta e tyre duke kërkuar hakmarrje nëse i lëndoni me të vërtetë. Bazuar në mënyrën se si silleni me ta, ata mund të jenë ose jashtëzakonisht besnikë ose jashtëzakonisht të pabesë. Pasi t’i merrni si të mirëqenë, atyre nuk do t’u interesojë nëse trajtoheni mirë.