BREAKING NEWS

SPAK merr në pyetje për 7 orë Damian Gjiknurin, në skaner pasuritë e tij, udhëtimet, shtëpitë dhe dyshimet për llogari të fshehura bankare në Maltë, ja aferat që mund të fundosin deputetin, nga abuzimet në projektin e rrugës Tiranë-Elbasan, te dosja e ...

SPAK merr në pyetje për 7 orë Damian Gjiknurin, në skaner
x
BREAKING NEWS

Ilir Meta vulos “divorcin” me Sali Berishën pas izolimit në shtëpi, “zbret” në terren dhe kërkon të marrë kreun e opozitës

Ilir Meta vulos “divorcin” me Sali Berishën pas izolimit
x
BREAKING NEWS

Ja pazaret e fshehta mes Ramës, Berishës, Metës dhe Gazment Bardhit, kodet e tyre mafioze për të kërcënuar njëri-tjetrin, lidhjet me oligarkët, prapaskenat e akuzave të fshirjes së serverëve në “21 janar” dhe detajet nga lufta e madhe që ka plasur për ...

Ja pazaret e fshehta mes Ramës, Berishës, Metës dhe Gazment
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela: Ja ‘Thembra e Akilit’ në drejtësi që mund të shpëtojë Sali Berishën nga ‘arresti në shtëpi’ dhe rasti i vetëm kur mund t’i digjet mandati si deputet, pse ish-kryeministri mund t'ia hedhë paq nëse hetohet dosja e ‘21 Janarit’...

Spartak Ngjela: Ja ‘Thembra e Akilit’ në drejtësi që
x
BREAKING NEWS

Idajet Beqiri: Ja të gjitha tentativat e Berishës për të mbuluar krimin e 21 Janarit 2011, skema për t’ia faturuar vrasjet opozitës, sajesa e plagëve nga afër dhe shpërblimi që iu dha gardistëve, gati të çojmë në SPAK një video që nuk e ka parë Prokuro...

Idajet Beqiri: Ja të gjitha tentativat e Berishës për të
x
BREAKING NEWS

Aleks Soros merr “komandën” e Shqipërisë, ja si Edi Rama ndërroi Damir Fazlliçin e Sali Berishës me manjatin e “Shoqërisë të Hapur”

Aleks Soros merr “komandën” e Shqipërisë, ja si Edi
x
BREAKING NEWS

Pas 140 milionë eurove të Beketit, gati 140 milionë euro të tjera për Portin e Durrësit, ja gjobat që do të paguajnë shqiptarët për kapriçot e Edi Ramës, gazetari italian fut në “zgrip” kryeministrin

Pas 140 milionë eurove të Beketit, gati 140 milionë euro të
x
BREAKING NEWS

Pesë ministra dhe 5 ish-ministra të PS kanë rënë në “rrjetën” e SPAK, gazetari i njohur zbardh prapaskenat dhe tregon kush po e bllokon arrestimin e Ilir Metës, ja faktet që implikojnë Sali Berishën në vrasjet e “21 janarit”

Pesë ministra dhe 5 ish-ministra të PS kanë rënë
x

Politike

Asambleja, juristja Gjikondi ironizon mazhorancën: PS është në krizë morale, Rama kritikoi socialistët pse nuk ka 'like'

Asambleja, juristja Gjikondi ironizon mazhorancën: PS është

Juristja Brisida Gjikondi në një studio televizive deklaroi se PS është në një krizë të thellë morale dhe se Rama është tërësisht jashtë realitetit pasi kritikon socialistët pse s'ka 'like'.

“Pashë një asamble që u mor me organizimin, por jo me moralin. PS është në krizë morale ndaj, s’ka pasion, rrinin si të tulatur. PS duhet tu ofrojë shqiptarëve një falje të madhe. Ajo ka strehuar njerëz të korruptuar, mëkatarë në rradhët e saj. Asambleja ishte formale dhe shoë i radhës i Ramës. E bëri meqë po vjen dhe Blinken. Nuk foli për SPAK-un sepse vjen Blinken. Ishte Asamble për inerci. PS ka probleme të thella me moralin në lidhje me popullin. Për opozitën as nuk ja vlen të them gjë. Kryetari i asaj partie shumicën e bashkëpunëtorëve i ka me probleme me drejtësinë. Ai u detyrohet shqiptarëve për të gjitha ato problematika në qeverisje, bashki. I është ‘shpuar varka’ pasi ka humbur vlerën e moralit. PS është në kalbëzim të madh. Mund të sajoj disa vota, por nuk është ajo që duhet të presë një parti. Ai përdor slogane mobilerish për konceptin e partisë. Kritikon pse nuk ka like në Facebook! Është absurde. Ka bërë rrugë të bukura, por ena është pa pikë morali. Ai është shkëputur nga realiteti.”, tha Gjikondi.

Më të lexuarat