BREAKING NEWS

E frikshme/ Bota në prag të luftës nukleare? Putin nënshkruan marrëveshjen me Lukashenkon: Do vendosim armë bërthamore në Bjellorusi

E frikshme/ Bota në prag të luftës nukleare? Putin
x
BREAKING NEWS

“Përçarje” brenda Kryesisë së PD/ Diskutohen dy skenarë për zgjedhjet e 14 majit, zbulohen EMRAT, ja si janë ndarë anëtarët

“Përçarje” brenda Kryesisë së PD/ Diskutohen
x
BREAKING NEWS

Çfarë po ndodh në Shqipëri? Ministria e Shëndetësisë del me njoftimin e rëndësishëm për qytetarët

Çfarë po ndodh në Shqipëri? Ministria e
x
BREAKING NEWS

Zgjedhjet lokale/ “Klone të Ramës”, Berisha shpërthen keq ndaj kandidatëve të PS: Duhet të arrestohen

Zgjedhjet lokale/ “Klone të Ramës”, Berisha shpërthen
x
BREAKING NEWS

“Do që të heqë non gratën, se në pushtet s’vjen dot”/ Ish-deputeti zbardh skenarin e Berishës dhe paralajmëron

“Do që të heqë non gratën, se në pushtet
x
BREAKING NEWS

Mblidhet kryesia e PS, ja çfarë pritet të vendoset

Mblidhet kryesia e PS, ja çfarë pritet të vendoset
x
BREAKING NEWS

Nëse Kryesia vendos të dilni vetëm me emra për këshilltarë, do bëni fushatë me Berishën? Gazment Bardhi habit me përgjigjen

Nëse Kryesia vendos të dilni vetëm me emra për
x
BREAKING NEWS

“Berisha ka qenë i prerë, pati një refuzim për bashkimin”/ Bardhi zbardh prapaskenat nga mbledhjet e PD për 14 majin: Për Tiranën nuk është vetëm Godole dhe Bejko, ka disa emra...

“Berisha ka qenë i prerë, pati një refuzim për
x

Politike

Protesta kombëtare e qytetarëve në orën 11:00, kryeministri Rama bën lëvizjen urgjente. Zbardhet çfarë pritet të ndodhë

Protesta kombëtare e qytetarëve në orën 11:00, kryeministri

Ndërkohë që qytetarët kanë thirrur protestën e radhës komnëtare këtë të shtunë në orën 11.00 paradite, kryeministri Edi Rama njofton në po të njëjtin orar për një bashkëbisedim me fermerët, për masat e ndërmarra nga qeveria nëpërmjet Paketës së Rezistencës Sociale.

Protestuesit kanë nisur të mblidhen në Sheshin Skënderbej në kryeqytet.Ata pritet të marshojnë drejt Kryeministrisë për të mbajtur fjalimet dhe për të shpalosur kërkesat e tyre.

Protestuesit dje paraqitën pesë pika për të cilat thanë se presin reagim nga qeveria, në të kundërt do të përshkallëzojn reagimin e tyre.

Më të lexuarat