BREAKING NEWS

"Berisha ka marrë huqet e Lulit", ish deputeti: Njerëzit duan Big Brother-in, jo fantazitë e Saliut

"Berisha ka marrë huqet e Lulit", ish deputeti: Njerëzit
x
BREAKING NEWS

Berisha e sfidon ‘Live’, Rama e pret në takim, ja data

Berisha e sfidon ‘Live’, Rama e pret në takim, ja data
x
BREAKING NEWS

'Perla' e deputetit Korreshit/ Çfarë tha deputeti që shkriu së qeshuri studion (VIDEO)

'Perla' e deputetit Korreshit/ Çfarë tha deputeti që
x
BREAKING NEWS

Baton Haxhiu zbardh prapaskenat e udhëtimit me Ramën dhe Duçkën dhe ngre dyshime të forta: Doriani ka pasur një trajtim të veçantë në Kiev, më bënë përshtypje çantat…

Baton Haxhiu zbardh prapaskenat e udhëtimit me Ramën dhe
x
BREAKING NEWS

"Kryeministri duhet të përballet me të vërtetën", Dash Shehi reagon për skandalin “McGonigal”: Rama duhet të japë dorëheqjen!

"Kryeministri duhet të përballet me të
x
BREAKING NEWS

Ministria e Financave del me njoftimin e rëndësishëm, ja çfarë do të ndodhi me inflacionin gjatë vitit 2023

Ministria e Financave del me njoftimin e rëndësishëm, ja
x
BREAKING NEWS

"Edi Rama lakohet 14 herë dhe akuzohet për një gjë të tmerrshme", Berisha del me reagimin e fortë: Është i vetmi kryeministër që mbron vendimin e Serbisë për të mos i vendosur sanksione Rusisë

"Edi Rama lakohet 14 herë dhe akuzohet për një gjë
x
BREAKING NEWS

Korreshi nxjerr të fshehtat e grupit të PD-së, zbulon kërkesën për bashkim: Gazmend Bardhi i ka dërguar Berishës një shkresë

Korreshi nxjerr të fshehtat e grupit të PD-së, zbulon
x

Gossip

Me bluzën transparente, modelja e njohur poston pozat seksi (FOTO)

Me bluzën transparente, modelja e njohur poston pozat seksi (FOTO)

Modelja e njohur, Oriola Marashi, vazhdon të jetë mjaft aktive në profilet e saj në rrjetet sociale. Ajo tashmë ka ndërtuar një jetë jashtë shtetit për shkak të punës dhe angazhimeve në profesion. 

Nga postimet në rrjetet sociale vihet re se ajo aktualisht ndodhet në Francë, ndërsa nuk mungon me imazhe e video seksi. 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Oriola Marashi (@oriolamarashi)

Bukuroshja brune ka ndarë me ndjekësit në “Instagram” disa fotografi, me të cilat menjëherë tërhoqën gjithë vëmendjen.

Në pozat në fjalë, ajo shfaqet e veshur tërësisht në të zeza, pantallona lëkurë dhe një bluzë transparente. Dukjen e kompletoi me një palë çizme të zeza po ashtu lëkure, kurse sa i përket flokëve i kishte lënë të lëshuara.