BREAKING NEWS

SPAK rrëzon Fatmir Mediun, bie kërkesa për 90 dëshmitarët e mbrojtjes, GJKKO thërret Shkëlzen Berishën dhe 71 dëshmitarë të akuzës për aferën e “Gërdecit”

SPAK rrëzon Fatmir Mediun, bie kërkesa për 90
x
BREAKING NEWS

Hyn në skenë njeriu i amerikanëve që do fundosë Shkëlzen Berishën, ja çfarë pritet të thotë dëshmitari “kyç” i tragjedisë së Gërdecit

Hyn në skenë njeriu i amerikanëve që do fundosë
x
BREAKING NEWS

SPAK nuk i ndahet Saimir Tahirit, ish-ministrit i merret nën hetim pasuria pas sinjaleve të shërbimeve të huaja

SPAK nuk i ndahet Saimir Tahirit, ish-ministrit i merret nën hetim pasuria
x
BREAKING NEWS

Dosjet e SPAK për përgjimet në “EncroChat” dhe “Sky” me kriminelët, Balla paralajmëron "tërmet" në Policinë e Shtetit

Dosjet e SPAK për përgjimet në “EncroChat” dhe
x
BREAKING NEWS

Shkalafitet çeta anti-amerikane Berisha-Bardhi, bie numri i pjesëmarrjes të deputetëve, nis dezertimi nga aksioni politik i ish-sekretarit të Përgjithshëm të PD

Shkalafitet çeta anti-amerikane Berisha-Bardhi, bie numri i
x
BREAKING NEWS

Edi Rama merr udhëzime nga Vuçiç për situatën në veri të Kosovës, ja dokumenti që zbërthen prapaskenat e bujshme

Edi Rama merr udhëzime nga Vuçiç për situatën
x
BREAKING NEWS

OLAF do të vijojë hetimet për fondet nga IPARD II; Nuk programohen disbursime nga programi deri në 2025

OLAF do të vijojë hetimet për fondet nga IPARD II; Nuk
x
BREAKING NEWS

Tradhtari Edi Rama përballë heroit Albin Kurti si Esat Pashë Toptani përballë Ismail Qemalit

Tradhtari Edi Rama përballë heroit Albin Kurti si Esat Pashë
x

Gossip

Ish-banores së BBV i ndodh një fatkeqësi, përmes një postimi në rrjetet sociale ka treguar se...

Ish-banores së BBV i ndodh një fatkeqësi, përmes një

Sarah Berisha është një personazh mjaft aktiv në rrjetet sociale, e cila zakonisht ndan me ndjekësit e saj ide të ndryshme për veshje.

Ditët e fundit është vënë re që blogerja nuk ka qënë shumë aktive në rrjetet sociale, gjë që ka shqetësuar paksa ndjekësit e bukuroshes së ëmbël.

Përmes një postimi të bërë në profilin e saj të Instagramit, Berisha ka treguar arsyen se pse nuk ka qënë tepër aktive kohët e fundit dhe duket se shkak paska qënë një fatkeqësi që i ka ndodhur Sarah-s.

"E vërtetë që këto ditë nuk kam qënë aktive për shkak të një fatkeqësie që më ka ndodhur por sigurisht që do jem shumë shpejtë. Ju dua", shkruan në postimin e saj Sarah.

Blogerja nuk ka preferuar të japë më shumë detaje lidhur me fatkeqësinë e ndodhur por sic edhe e përmendi në postimin e saj, ajo do të kthehet shumë pranë fansave të saj.

Ish-banores së BBV i ndodh një fatkeqësi, përmes një