BREAKING NEWS

Deklarata e fortë e ish-deputetit demokrat: I gatshëm të kandidoj për Bashkinë e Tiranës, ma ka kërkuar baza

Deklarata e fortë e ish-deputetit demokrat: I gatshëm të kandidoj
x
BREAKING NEWS

Tronditet tregu, bordi çon në stratosferë çmimin e naftës dhe benzinës

Tronditet tregu, bordi çon në stratosferë çmimin e
x
BREAKING NEWS

Çfarë po ndodh? “Hyri për herë të fundit tek Avdylajt?”/ Zhdukja e Ervis Martinajt, RENEA zbarkon në këtë qytet

Çfarë po ndodh? “Hyri për herë të fundit tek
x
BREAKING NEWS

Kërcet arma në Shkodër

Kërcet arma në Shkodër
x
BREAKING NEWS

Kërkuan lirimin nga qelia, gjykata e Lartë merr vendimin për Lefter Kokën dhe tre zyrtarëve të tjerë të arrestuar për aferën e inceneratorëve

Kërkuan lirimin nga qelia, gjykata e Lartë merr vendimin për
x
BREAKING NEWS

“Nuk kemi më kriminelë që shtrijnë dorën me kallashnikov dhe vrasin gjysmën e lokalit”/ Eksperti i kriminalistikës bën paralajmërimin e fortë: Është rritur profesionalizmi, nga 2012 e deri tani...

“Nuk kemi më kriminelë që shtrijnë dorën me
x
BREAKING NEWS

“Bëhet për të tërhequr vëmendjen e Policisë së Shtetit”/ Ish-drejtuesi i policisë zbulon se kush i nxjerr fotot e të shumëkërkuarit Ervis Martinaj

“Bëhet për të tërhequr vëmendjen e Policisë
x
BREAKING NEWS

“Fillimisht i japin makinën për...” Ish-drejtuesi i Lartë i Policisë së Shtetit zbulon si rekrutohen vrasësit me pagesë

“Fillimisht i japin makinën për...” Ish-drejtuesi i
x

Gossip

Lum vajza për babain! Ja çfarë jete luksi bën e bija e Xhelal Mziut

Lum vajza për babain! Ja çfarë jete luksi bën e bija e

Të jesh e fiksuar pas veshjeve të shtrenjta, pas makinave super luksoze apo të bërit shopping në dyqanet e markave më të shtrenjta dhe pushime në Turqi, Hollandë, Itali, Belgjikë, Francë, Spanjë nuk ka asgjë të keqe nëse ta mban xhepi. 

Të gjithë i ëndërrojmë ti kemi këto të mira por ajo që e bën diferencën është mundësia ekonomike. Të gjithë prindërit mundohen të bëjnë maksimumin për të kënaqur fëmijët e tyre por prap ngec tek buxheti që në Shqipëri jo çdokush i ka këto mundësi ekonomike. Ato që i plotësojnë vetës çdo dëshirë të mundshme janë fëmijët e politikanëve, deputetëve dhe kryetarësh bashkish apo edhe ndonjë pakic tjetër e vogël.

Një ndër to është edhe vajza simpatike e kryebashkiakut të Kamzës, Xhelal Mziut që çfarë i shikon syri i blen dora, për të gjërat e shtrenjta janë të zakonshme. Xhelali duket se nuk ua kursen luksin fëmijëve dhe veçanërisht vajza e tij e madhe ,Antigona Mziu, e shfaq hapur pushtetin financiar të të atit. 

Po të shohim fotot e Antigona Mziu, duket se është një adhuruese e flaktë e veshjeve të shtrenjta, makinave super luksoze, apo udhëtimeve rreth e qark botës. Antigona ka studiuar arkitekturë për 5 vjet në Universitetin Polis, studime këto që i kanë kushtuar mijëra euro. 

Antigona ka dy makina, një BMË X6 dhe një Mercedes sportiv. Udhëton 3 herë në muaj jashtë vendit dhe bën shopping të shtrenjtë në Firence, Paris, Milano, Amsterdam. Siç mund ti shikoni edhe fotot ajo pushon në hotele të shtrenjta në Turqi, Itali, Francë, Spanjë, Hollandë, Belgjikë. Është një fanse e veshjeve dhe aksesorëve të firmës Louis Vuitton.

E imagjinoni dot veten duke ecur me X6 nëpër Kamëz apo të shëtisësh me çantë 3 mijë euroshe rrugëve të Bathores? Çfarë mund të themi për këto foto që shikojmë? Për këtë mënyrë jetese? Janë me fat dhe kanë një të ardhme të siguruar, ku të gjithë dyer i kanë të hapura pa punuar qoftë edhe një ditë. 

Image result for Vajza e Xhelal Mziut

Related image

Më të lexuarat